filiżanki reklamowe

Wątek na rozmowy o wszystkim i o niczym. Zapraszamy do podzielenia się wszystkim, co chcesz.
Awatar użytkownika
dana97
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2023, 1:10

filiżanki reklamowe

Post autor: dana97 »

Hej! Czy zastanawialiście się kiedyś nad zakupem filiżanek reklamowych? Pracuję w firmie, która chce wykorzystać je jako prezenty dla klientów i chcielibyśmy, aby były one wyjątkowe. Szukam sprawdzonego sklepu, który oferuje filiżanki z logo.
Znalazłam https://businessgifts.pl/filizanki-z-logo, ale chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś z Was miał do czynienia z tym sklepem i czy może polecić jakieś inne miejsce, gdzie można kupić filiżanki reklamowe.
Bardzo bym prosiła o jakieś wskazówki. :)
owdoo

Re: filiżanki reklamowe

Post autor: owdoo »

Jestem osobą, która dba o siebie i o swój biznes, ale prawdę mówiąc, nie do końca zdaję sobie sprawę z tego, jak mogę sobie pomóc w kwestii reklam. Niech to ma ręce i nogi. Niemniej jednak może warto wiedzieć, że notesik z karteczkami samoprzylepnymi to jedna z opcji, jaką rozważam. Czekam na pomysły.
Jankes

Re: filiżanki reklamowe

Post autor: Jankes »

Nie można zapomnieć o tym, że kubki firmowe pełnią również funkcję praktyczną. Są one często używane zarówno w biurze, jak i w domu, co sprawia, że logo firmy jest stale obecne w otoczeniu klienta. Zachęcam do zapoznania się z analizą dostępną na stronie https://pulstygodnia.pl/pl/651_artykuly ... rmowe.html która moim zdaniem wiele wyjaśnia.
ODPOWIEDZ