gdzie kupować botoks?

Wątek na rozmowy o wszystkim i o niczym. Zapraszamy do podzielenia się wszystkim, co chcesz.
piranka

gdzie kupować botoks?

Post autor: piranka »

Pytanie do osób, które prowadzą własne salony medycyny estetycznej, gdzie zamawiacie botoks? Czy ktoś z was kupował w DOZ? Trafiłam na info że można tam niedrogo kupić
karinek

Re: gdzie kupować botoks?

Post autor: karinek »

Tak, w dozie mają preparaty z botoksem. Są dostępne na receptę. Mają dobre ceny, można zamówić przez internet z odbiorem w aptece za okazaniem recepty.
hohoho

Re: gdzie kupować botoks?

Post autor: hohoho »

A kupujesz go jako pacjentka z receptą np. od lekarza medycyny estetycznej, tak? Bo nie do końca wiem jak to się odbywa. Potem z botoksem zakupionym w aptece wracasz do gabinetu tak?
piranka

Re: gdzie kupować botoks?

Post autor: piranka »

nie, to działa inaczej, jak masz gabinet medycyny estetycznej to możesz zamówić online i potem odebrać z receptą stacjonarnie jako klientka nie ma sensu kupować bo nikt ci nie zrobi botoksu "twojego" w salonie
maruczka

Re: gdzie kupować botoks?

Post autor: maruczka »

Ja właśnie zamawiałam do swojego salonu, apteka DOZ to sprawdzone i zaufane miejsce więc miałam pewność, że produkt będzie dobrej jakości i w dodatku w dobrej cenie.
Kanita

Re: gdzie kupować botoks?

Post autor: Kanita »

Bardzo fajna opcja, dzięki Wam za tę informację, bo nie miałam pojęcia, że jest taka opcja, że w dozie można zamówić produkty z toksyną botulinową. Faktycznie mają super ceny.
Konda

Re: gdzie kupować botoks?

Post autor: Konda »

Pierwszy raz słyszę o takiej opcji, jak właśnie możliwość zamówienia produktów z toksyną botulinową w dozie z dostawą do apteki stacjonarnej, ale na pewno muszę się temu bliżej przyjrzeć.
ODPOWIEDZ