Mały biznes - sklep wiejski

Wątek na rozmowy o wszystkim i o niczym. Zapraszamy do podzielenia się wszystkim, co chcesz.
Awatar użytkownika
Tybilla-88
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2021, 2:10

Mały biznes - sklep wiejski

Post autor: Tybilla-88 »

Cześć,


Moja mama prowadzi chyba od zawsze jedyny na naszej wiosce sklep. Wszyscy tutaj nas znają. Czas jakby się zatrzymał. Ale świat idzie do przodu. Pomagam mamie jak mogę, ale widzę jak się męczy z zaopatrzeniem, prowadzeniem rozliczeń w przestarzały sposób. Ogólnie widzę jak w miastach i nie tylko działają sklepy. Wydaje mi się, że to już najwyższy czas usprawnić działanie naszego sklepu i wprowadzić kody kreskowe. Jak sądzicie? Czy mam rację?
Łukasz

Re: Mały biznes - sklep wiejski

Post autor: Łukasz »

Na stronie https://oaa1.jgora.pl/ znajdziecie wiele bardzo interesujących artykułów na temat biznesu, domu, motoryzacji i wiele więcej. Jest to portal, który sam regularnie odwiedzam w poszukiwaniu nowej wiedzy.
trombiavoila

Re: Mały biznes - sklep wiejski

Post autor: trombiavoila »

Jak powinnam wykorzystać python język programowania ? Mój programista mi pokazał, że można z nim zajść dalej, niż myślałam i jestem mu wdzięczna, ale obawiam się tego, czego nie rozumiem. Mam czasem mały rozum do niektórych spraw, ale nie chcę, żeby mnie to zablokowało przed najlepszym, co może mnie spotkać w życiu.
kokiecinaa88

Re: Mały biznes - sklep wiejski

Post autor: kokiecinaa88 »

Nie mogę sobie poradzić z niektórymi rozwiązaniami w firmie, a mianowicie czas na nowe etykiety, ale okazuje się, że to wcale nie jest takie proste do wybierania. I dlatego może warto omówić tego rodzaju https://netselekt.pl/drukarki-etykiet-sato opcje? Może taka drukarka etykiet Sato będzie idealna dla nawet szalonych pomysłów ?
confuse88

Re: Mały biznes - sklep wiejski

Post autor: confuse88 »

Kompletem tak naprawdę narzędzi dla mnie będą klimatyzatory split w biznesie. Należy zadbać o odpowiednie odświeżenie i zapach, na pewno to rozumiecie. Mam nadzieję, że się na tym skupicie i jednak wymienimy się jakimiś doświadczeniami. Co wy na to?
Pękaty

Re: Mały biznes - sklep wiejski

Post autor: Pękaty »

Przywództwo oparte na przykładzie jest kluczowe w kształtowaniu kultury organizacyjnej. Liderzy, którzy wykazują się empatią, otwartością i uczciwością, inspirują swoich pracowników do podobnych postaw. Przykłady takiego przywództwa i jego wpływu na kulturę firmy można znaleźć w materiale https://faktypilskie.pl/pl/12_biznes/29 ... irmie.html w którym bardzo ciekawie ten aspekt opisano.
myvinoo

Re: Mały biznes - sklep wiejski

Post autor: myvinoo »

Czy coach biznesowy pomoże w kwestii prowadzenia biznesu, a może przyniesie mi również bezpośrednie rozwiązania, które będą dla mnie rozwijające? Mam wiele spraw do naprawienia w firmie i potrzebuję doradcy, a może i reformatora? Kto wie, naprawdę to dla mnie ważne.
ODPOWIEDZ