Problemy w biznesie

Wątek na rozmowy o wszystkim i o niczym. Zapraszamy do podzielenia się wszystkim, co chcesz.
Awatar użytkownika
Swietomira
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2023, 16:39

Problemy w biznesie

Post autor: Swietomira »

Na jakie problemy najczęściej natrafiacie jeśli chodzi o prowadzenie własnego biznesu? Nie będę ukrywać, że odrobinę się stresuję, ale w mam w planach otwarcie własnej działalności, chociaż w moim otoczeniu większość osób mi to odradza. Ale myślę, że jest to też kwestia tego, że nikt z moich bliskich nie prowadzi firmy i boi się nieznanego ;) Czy żeby zachować płynność finansową warto skorzystać z takich usług jak faktoring?
alegowo

Re: Problemy w biznesie

Post autor: alegowo »

To może się sprawdzić, jeśli na przykład sprawdzimy sobie różnego rodzaju kwestie dotyczące tego, jak powinien wyglądać biznes. No i na pewno inwestowanie w wartość to coś solidnego. Dla mnie na pewno to będzie wartościowym podejściem. Co wy na to?
alisss55

Re: Problemy w biznesie

Post autor: alisss55 »

Ja to naprawdę sobie zerkam na odpowiednie tory i pod wieloma względami naprawdę nie wiem, jak biznes mam rozwinąć. Z kwestii formalnych to na pewno wniosek o tańszy prąd jest dobrym pomysłem. Może warto jednak sobie to jakoś podpowiedzieć? Wskazać sobie to, co ma sens?

skyhook wireless
Sławomir

Re: Problemy w biznesie

Post autor: Sławomir »

Osobiście staram się współpracować ze specjalistami w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego polecam Wam sprawdzić ofertę firmy Innoship - https://innoship.com/pl/korzysci/zarzadzanie-zwrotami/ , która specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań, które pozwolą Wam na monitorowanie działań Waszego przewoznika.
aliiss

Re: Problemy w biznesie

Post autor: aliiss »

Dziś mamy nieograniczone możliwości inwestycyjne, ale tak naprawdę nie do końca wiem, jak można w tym aspekcie oszczędzać. W sumie mam jakąś gotówkę, która na siebie pracuje, ale nie do końca zdaję sobie sprawę, jak to dobrze ogarnąć. Może tu https://bif24.pl/finanse/jak-oszczedzac ... -poradnik/ warto sprawdzić ?
ugaa

Re: Problemy w biznesie

Post autor: ugaa »

Ja to podpowiem Wam, że dla mnie najgorszą sprawą, jaką mam do ogarnięcia, to po prostu szukanie odpowiedzi na nasze rozwiązania. Dlatego też często skupiam się na budowaniu odpowiednich rozwiązań. No i ja to w sumie mam na oku coś takiego jak restrukturyzacja i jej przykłady , bo jednak to może mieć dobry skutek.

radson czy purmo
coalaa

Re: Problemy w biznesie

Post autor: coalaa »

Jaki mentoring biznesowy polecacie ogólnie? To dla mnie naprawdę ważne, żeby zerknąć na niektóre możliwości i jak sobie to mogę ogólnie ogarnąć. No i ja sobie zerkam na odpowiedzialne kroki i chcę rozwinąć moją firmę. Mam nadzieję, że uda mi się to zrobić, sensownie i z kierunkiem, który mi powinien dać maksimum czasu.
veraversa

Re: Problemy w biznesie

Post autor: veraversa »

W mojej firmie czas na zmiany, a skoro zmiany, to myślę o czymś takim jak klimatyzator split i mam nadzieję, że pomożecie mi to uzyskać. Dla mnie to będzie najważniejszą kwestią, żeby to jednak odpowiednio działało i coś w tym obszarze potrzebuję wiedzieć. Może jednak mimo wszystko wspólnie to rozważymy?
ODPOWIEDZ