Produkcja ekologicznych toreb papierowych

Wątek na rozmowy o wszystkim i o niczym. Zapraszamy do podzielenia się wszystkim, co chcesz.
Awatar użytkownika
krzesisław1990
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2021, 17:07

Produkcja ekologicznych toreb papierowych

Post autor: krzesisław1990 »

Dobry wieczór, mam dostęp do surowca pochodzącego z segregacji makulatury i pomyślałem, że można go wykorzystać do produkcji toreb papierowych z logo firmy. Czy często zdarza się Wam robić zakupy i nie zabierać własnej torby? Moje ekologiczne torby miałyby możliwość wielokrotnego użytku. Chciałbym nimi zaopatrywać lokalne sklepy, zwłaszcza zajmujące się sprzedażą produktów ekologicznych. Czy uważacie, że ten pomysł miałby szanse na powodzenie?
hanna

Re: Produkcja ekologicznych toreb papierowych

Post autor: hanna »

krzesisław1990 pisze: ↑01 lis 2021, 13:02 Dobry wieczór, mam dostęp do surowca pochodzącego z segregacji makulatury i pomyślałem, że można go wykorzystać do produkcji toreb papierowych z logo firmy. Czy często zdarza się Wam robić zakupy i nie zabierać własnej torby? Moje ekologiczne torby miałyby możliwość wielokrotnego użytku. Chciałbym nimi zaopatrywać lokalne sklepy, zwłaszcza zajmujące się sprzedażą produktów ekologicznych. Czy uważacie, że ten pomysł miałby szanse na powodzenie?
A no niestety, ale to jest dziś bardzo ważne, by dbać o ekologię. Koniec końców jednak klienci na coś takiego zważają. A skoro tak, to może ja Wam przypomnę, że agencja reklamowa Lubin https://www.raval.pl/ może dla Was coś takiego wykonać. Ogólnie specjalizują się w bardzo wielu narzędziach reklamy.
ODPOWIEDZ