Prowadzenie sklepu

Wątek na rozmowy o wszystkim i o niczym. Zapraszamy do podzielenia się wszystkim, co chcesz.
Awatar użytkownika
Wioleta-78
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2021, 14:01

Prowadzenie sklepu

Post autor: Wioleta-78 »

Czy ktoś z Was prowadzi swój własny biznes? Ja przez całe życie pracuję dla kogoś, ale ostatnio zaczęłam się zastanawiać, czy nie zacząć pracować na swój własny rachunek, przecież znam się na prowadzeniu sklepu, właściwie większość ogarniam tutaj sama. Znam dostawców, więc może to najwyższy już czas, co o tym myślicie? Wiem, że hurtownia odzieży damskiej ma naprawdę super ceny i na pewno właśnie tam zamawiałabym większość ubrań do sklepu :)
marcella

Re: Prowadzenie sklepu

Post autor: marcella »

No na pewno trzeba się przygotować do prowadzenia takiego biznesu, dlatego warto przykładowo tutaj https://cws.com.pl/k,227,regaly-dwustronne.html zerknąć sobie za praktycznym wyposażeniem do niego. A znajdziecie tam chociażby dwustronne regały, czy lady sklepowe, czy inne rzeczy.
kini88

Re: Prowadzenie sklepu

Post autor: kini88 »

Przede wszystkim warto też przeczytać sobie artykuł https://teoriabiznesu.pl/internet/przew ... -commerce/ - ponieważ z niego możecie dowiedzieć się właśnie, jak działają systemy magento 2? Jaką mają przewagę nad innymi platformami?
kwiateek

Re: Prowadzenie sklepu

Post autor: kwiateek »

Tak naprawdę to ja sama waham się Jak założyć sklep internetowy? Nie mam o tym żadnych informacji, ale jednak wiele osób ma dla mnie wskazówki w tym temacie i jakoś sobie to wszystko możemy ogarnąć wspólnie. Po to jest to forum na przykład, nie sądzicie? Czekam więc na Wasze podpowiedzi dla mnie, kochani.
sonixx

Re: Prowadzenie sklepu

Post autor: sonixx »

Zanim zaczniecie prowadzić swój sklep, warto też przeczytać sobie artykuł https://www.bstok.pl/w-jaki-sposob-plat ... konwersji/ - z którego właśnie dowiecie się w jaki sposób poszczególne platformy ecommerce mogą wam pomóc w zwiększeniu sprzedaży itd.
ODPOWIEDZ