Zamienniki do drukarek

Wątek na rozmowy o wszystkim i o niczym. Zapraszamy do podzielenia się wszystkim, co chcesz.
Awatar użytkownika
romana_87
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2021, 0:14

Zamienniki do drukarek

Post autor: romana_87 »

Pytanie do osób prowadzących działalność i drukujących dość sporo każdego dnia lub w ciągu miesiąca. Powiedzcie, gdzie kupujecie wszelkiego rodzaju tusze i kartridże? Jasne, wiem, że im mniej druku, tym bardziej ekologicznie, ale jednak musicie sobie przecież zdawać sprawę z tego, że są takie rodzaje działalności, że nie ma innej możliwości, jak ciągły wydruk.
Kasia

Re: Zamienniki do drukarek

Post autor: Kasia »

Długo szukałam miejsca, w którym mogłabym kupić sprawdzone zamienniki. Przypadkiem trafiłam do Copi-Flex w Płocku i jestem bardzo zadowolona. Pani pomogła dobrać odpowiednie tusze do mojej drukarki w bardzo dobrych cenach. Pojemności są większe niż w przypadku oryginałów, a jakość wydruku jest równie dobra. Przy okazji rozwiązałam problem wiecznego zacinania papieru oraz wyrobiłam pieczątkę firmową, bo jak się okazało mają na miejscu serwis i punkt reklamowy, więc można załatwić kilka spraw w jednym miejscu oszczędzając czas. Osobiście polecam.

cz shadow dual tone
ODPOWIEDZ