Auto z wypożyczalni?

W tym dziale publikujemy posty na tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Wejdź i napisz czego potrzebujesz.
Awatar użytkownika
witold77
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2022, 14:43

Auto z wypożyczalni?

Post autor: witold77 »

Siemka wszystkim! Korzystaliście może kiedyś z usług wypożyczalni samochodów? Ja nie miałem okazji, ale tak się składa, że właśnie niedługo potrzebowałbym wynająć jakiś samochód. Chodzi o transport na przyjęcie. Wydaje mi się, że opłaca się to zdecydowanie bardziej niż branie taksówki no i można sobie też wybrać konkretne auto, prawda? Myślicie, że powinienem się zdecydować?
asalmina

Re: Auto z wypożyczalni?

Post autor: asalmina »

nie wiem bo nie wypożyczałam jeszcze samochodu nigdy ale mam w planach skorzystanie z takich usług w najbliższym czasie więc kto wie :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
grenada

Re: Auto z wypożyczalni?

Post autor: grenada »

Mnie interesuje nieco inna sprawa, otóż sytuacja w której wypożyczalnia może odmówić wynajmu samochodu. Najważniejsze przyczyny już znam ale czytam sobie jeszcze informacje na tej stronie https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... -samochodu żeby wiedzieć na ten temat nieco więcej. Uważam że takie informacje bardzo się przydają
szop

Re: Auto z wypożyczalni?

Post autor: szop »

A ja wam powiem, że czemu nie, ale prawda jest taka, że sporo osób nie pamięta, iż takie firmy też honorują stan oddawanego samochodu. Można więc kupić ZAPACHY DO SAMOCHODU dla przykrycia ewentualnych smrodków, albo dla zostawienia po sobie dobrego wrażenia.

autobusy carrefour kraków
ODPOWIEDZ