Dom czy mieszkanie?

W tym dziale publikujemy posty na tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Wejdź i napisz czego potrzebujesz.
Awatar użytkownika
Stanisława87
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2022, 12:33

Dom czy mieszkanie?

Post autor: Stanisława87 »

Cześć! Powiedzcie mi, prędzej zdecydowalibyście się kupić dom czy mieszkanie w Krakowie? Ja chyba bardziej skłaniam się ku temu, żeby zainwestować w mieszkanie, ale zobaczymy jaka będzie ostateczna decyzja. W każdym razie podobają mi się mieszkania w jednej z nowszych inwestycji. Też macie na oku jakieś nieruchomości, czy raczej na razie o tym nie myślicie?
Awatar użytkownika
Radoslawa
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2022, 11:12

Re: Dom czy mieszkanie?

Post autor: Radoslawa »

Mnie od dawna marzy się dom jednorodzinny w Krakowie i też znalazłam inwestycję, gdzie te domki wyglądają naprawdę świetnie i chciałabym jeden z nich kupić, ale no zobaczymy jak to wyjdzie w przyszłości. Teraz w ogóle trudno jest trafić na dobre ceny, nie sądzicie? Wszystko poszło w górę i mnie na przykład bardzo to martwi. No ale może jeszcze coś się zmieni na lepsze :)
Gabi76

Re: Dom czy mieszkanie?

Post autor: Gabi76 »

Poszukuję popularnych pościeli w rozmiarze 200x220 https://wrzuc.info/artykuly/popularne-p ... najlepsze/ Czy ktoś może polecić sklep lub markę, gdzie mogę znaleźć najlepsze jakościowo produkty w atrakcyjnej cenie? Chętnie wysłucham Waszych doświadczeń i rekomendacji! Dzięki z góry za pomoc!
sabanek5

Re: Dom czy mieszkanie?

Post autor: sabanek5 »

Jeżeli szukacie firmy, która zajmuje się tworzeniem Audyty energetyczne Zduńska Wola , to polecam Wam wszystkim sprawdzic ofertę na stronie. Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
mikka

Re: Dom czy mieszkanie?

Post autor: mikka »

A czy widzieliście jakie mieszkania deweloper Szczecinu West Comfort oferuje? Warto sobie sprawdzić ich propozycje, ponieważ tam znajdziecie coś o naprawdę fajnym standardzie i w dobrej lokalizacji. Na ich stronie możecie znaleźć świetne oferty na mieszkania i apartamenty.
ODPOWIEDZ