Fachowcy od holowania

W tym dziale publikujemy posty na tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Wejdź i napisz czego potrzebujesz.
Awatar użytkownika
Przemysł
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2021, 18:32

Fachowcy od holowania

Post autor: Przemysł »

Siemka. Korzystaliście kiedykolwiek z holowania samochodów osobowych? Zastanawiam się, jak można znaleźć fachowca od takich usług. Teoretycznie sporo firm ma niskie ceny, ale za to jakość usług nie jest zadowalająca. Udało wam się znaleźć jakiego specjalistę?
małwa

Re: Fachowcy od holowania

Post autor: małwa »

Przemysł pisze: ↑26 lis 2021, 5:00 Siemka. Korzystaliście kiedykolwiek z holowania samochodów osobowych? Zastanawiam się, jak można znaleźć fachowca od takich usług. Teoretycznie sporo firm ma niskie ceny, ale za to jakość usług nie jest zadowalająca. Udało wam się znaleźć jakiego specjalistę?
Sporo zależy od tego, czego potrzebujemy i jaki mamy samochód. Ja sprawdzam na przykład ogłoszenia seicento łódzkie i gdyby ten samochód zepsuł mi się w trasie, to zapchnęłabym go gdzieś w kąt i tyle. Nie wyobrażam sobie wynajmować lawet do autka o wartości 1000 zł.
młodziutki

Re: Fachowcy od holowania

Post autor: młodziutki »

Fachowców od holowania nie brakuje, w necie można znaleźć ich sporo i to w każdym mieście. Wiadomo, że zdarzają się różnego rodzaju sytuacje i czasami z takich usług trzeba skorzystać. Tak będąc już w temacie samochodu to ja zawsze staram się mieć swoje auto czyste i zadbane. Od długiego już czasu produktów do tego na rynku nie brakuje. Mnie zależało na znalezieniu konkretnej rzeczy a dokładnie płynnego szkła do samochodu. Taki produkt znalazłem na stronie https://www.balttur.com.pl/plynne-szklo ... potrzebne/ i zamówiłem.
janek

Re: Fachowcy od holowania

Post autor: janek »

Mnie zdecydowanie bardziej niż fachowiec od holowania potrzebny był jakiś wulkanizator. Podczas jazdy tak poważnie uszkodziłem samochód, że od razu wiedziałem że coś jest nie tak. Zjechałem na pobocze i zacząłem szukać kogoś w niedalekiej odległości. Na jednej ze stron a mianowicie tutaj https://wulkanizator.com.pl znalazłem fachowców, którzy zajmują się takimi usługami mobilnie. Zadzwoniłem, podałem swoje położenie i czekałem na ich pomoc. Zapisałem sobie namiar na nich bo jeszcze kiedyś mogą okazać się potrzebni.
ODPOWIEDZ