Film mnie godny

W tym dziale publikujemy posty na tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Wejdź i napisz czego potrzebujesz.
CoColala

Film mnie godny

Post autor: CoColala »

Lubię oglądać żeby nie napisać, że kocham oglądać filmy w doborowym towarzystwie. Wiem, że jest masa filmów, o których nie mam jeszcze pojęcia ale spokojnie nadrobię to. Chcę Wam polecić film godny mnie. Czyli warty obejrzenia. Jest to Co kryją jej oczy. Naprawdę świetny film jeżeli ktoś takie lubi ale myślę, że pomimo takiej tematyki jest on warty oglądania. Film znalazłam na https://twojfilm.online . Jest tam wiele więcej ciekawych filmów więc warto poszperać i znaleźć coś fajnego dla siebie i swój gust filmowy.
sinsa

Re: Film mnie godny

Post autor: sinsa »

na player jest sporo seriali, w każdy weekend się nowe pojawiają, często tam zaglądam jak szukam pomysłu na coś do obejrzenia na wieczór. Głównie oglądam seriale kryminalne, ale też przygodowe, sensacyjne. Moje dzieci oglądają na player swoje ulubione bajki. Cieszę się, że można sobie obejrzeć to co się chce w wolnym czasie, już skończyły się czasy że sie czeka na emisję ulubionego programu, bo na player też oglądam powtórki seriali :D świetna opcja
ODPOWIEDZ