Foliowe opakowania

W tym dziale publikujemy posty na tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Wejdź i napisz czego potrzebujesz.
Awatar użytkownika
Rachela71
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2021, 14:05

Foliowe opakowania

Post autor: Rachela71 »

Kochani, gdzie zamawiacie opakowania foliowe w Łodzi w większej ilości? Zdaje się, że najlepszym wyborem byłby po prostu producent i tak też zamierzam zrobić, ale najpierw chciałabym poznać wasze opinie. Może jeszcze coś mi doradzicie, hm? :P
hela

Re: Foliowe opakowania

Post autor: hela »

nie wiem czy znam takie miejsce w łodzi ale w sumie to mogę zapytać znajomych gdzie zamawiali bo oni ostatnio sie takimi rzeczami bliżej zainteresowali :) :) :) :)
maka

Re: Foliowe opakowania

Post autor: maka »

Nie wiem czy słyszeliście o sklepie Pakolandia ale tam na pewno można zamówić foliowe opakowania i jest tam też folia bąbelkowa z prawdziwego zdarzania niezbędna do zabezpieczania szkła i elektroniki podczas wysyłki czy przeprowadzki
Fiooodor

Re: Foliowe opakowania

Post autor: Fiooodor »

Jeśli poszukiwane są opakowania, które muszą sprostać wymagającym warunkom przechowywania, YANKO - https://yanko.com.pl/ oferuje laminaty foliowe w technologii duplex i triplex. Produkowane z najwyższą precyzją, te laminaty są idealnym rozwiązaniem dla branż, które wymagają trwałych i szczelnych opakowań.
ODPOWIEDZ