Niezapomniane wakacje

W tym dziale publikujemy posty na tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Wejdź i napisz czego potrzebujesz.
Awatar użytkownika
Dilara1975
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2021, 3:05

Niezapomniane wakacje

Post autor: Dilara1975 »

Hej! Powoli zaczynam planować już tegoroczne wakacje i przy okazji zaczęłam się zastanawiać, która podróż była dla mnie najlepsza, a trochę ich było :P Założę się, że wy tez od czasu do czasu wracacie wspomnieniami do takich chwil, prawda? Dla mnie numerem jeden są chyba podróże kamperem do Włoch, Chorwacji i na Sycylię... Pochwalcie się swoimi przygodami!
młodaa

Re: Niezapomniane wakacje

Post autor: młodaa »

Natomiast ja planuję zorganizować sobie taki rekreacyjny wypadzik w góry. Właśnie zastanawiam się nad tym, który w szklarska poręba spa hotel jest godny uwagi? Wiecie chodzi o dobrą lokalizację i schludne, komfortowe warunki. Czy możecie i coś podpowiedzieć w tym kierunku? Nakierować???

etui vertis overmax
barry

Re: Niezapomniane wakacje

Post autor: barry »

U mnie niezapomniane wakacje to coś solidnego i na pewno chciałabym jechać nad wodę. Kolejna sprawa, że pomosty pływające producent Zremb Marine ma do zaoferowania i wydaje mi się, że jeśli on to wykona, to można śmiało skakać i bawić się nad wodą.

kontakt telefoniczny z ryanair
mayanka

Re: Niezapomniane wakacje

Post autor: mayanka »

Mam bardzo dobry plan na niezapomniane wakacje, chce wynająć auto i pojechać na wycieczkę objazdową po Europie, czytam tu https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... -to-robic/
sonitta

Re: Niezapomniane wakacje

Post autor: sonitta »

Ja też niedługo wybieram się na niezwykłą podróż, dlatego chcę się do niej jak najlepiej przygotować, aby nic mi ją nie popsuło. Przede wszystkim muszę teraz kupić dobre walizki kabinowe i kilka akcesoriów podróżniczych :).
wakacjki

Re: Niezapomniane wakacje

Post autor: wakacjki »

Czasem zastanawiam się, co mam zrobić, jakie mieć podejście do pamiątek na wyjazdach. I powiem Wam, że kartka świąteczna ze zdjęciem to dla mnie coś okej, ale bez przesady. Wyjeżdżając na Boże Narodzenie nigdy nie myślałam o takich sprawach. A wy?
daxaa

Re: Niezapomniane wakacje

Post autor: daxaa »

Dzisiaj to wszędzie można pojechać i to bez wyjątku.... Wystarczy dobry pomysł i budżet. Można się też zwrócić do takiej firmy
jak https://travelpp.pl/rodzaj/integracje/ , która oferuje różne wycieczki też integracyjne dla pracowników, które na pewno nie będą banalne.
wodna12

Re: Niezapomniane wakacje

Post autor: wodna12 »

Dobrym pomysłem jest wyjazd na kajaki. Nadaje się zarówno na wakacje, wyjazd weekendowy czy integrację w pracy. Polecam jednak zaopatrzyć się w kajak dmuchany, jest to dużo wygodniejsza sprawa. Takie kajaki są lekkie i nie ma problemu z ich transportem. Dużo łatwiej się też nawiguje i nie ma problemu z wytrzymałością. materiał takich kajaków jest na prawdę solidny.
sarenka

Re: Niezapomniane wakacje

Post autor: sarenka »

My z narzeczonym bardzo lubimy góry i staramy sie wyjezdzac tak czesto jak tylko sie da :) w tym roku odwiedzilismy góry izerskie, ten hotel https://malinowydwor.pl/ mega! warto sie tam zatrzymac, piekna okolica ;) no i mają spa ;)
zazka

Re: Niezapomniane wakacje

Post autor: zazka »

Zajrzyj w wolnej chwili na stronę http://flying.pl/ Znajdziesz tutaj poradniki podróżnicze i ciekawe okazje na wczasy. Ja przed planowaniem urlopu zawsze zaglądam na tę stronę i przyznam szczerze, ze jeszcze ani razu się nie zawiodłam.
publicc

Re: Niezapomniane wakacje

Post autor: publicc »

Myślicie o jakimś wyjeździe za granicę? To mam dla Was coś konkretnego i myślę, że będziecie z tego powodu zadowoleni. A mianowicie wpadnie wam w oko jakaś podróż, to zachęcam. Na pewno Madera wycieczki zorganizowane są świetne i sama o tym myślę.

plus.pl internet w telefonie
morgnaa

Re: Niezapomniane wakacje

Post autor: morgnaa »

Super. Od czasu, do czasu - trzeba gdzieś wyjechać i się trochę oderwać od szarej rzeczywistości. Przykładowo jak chodzi o mnie, to w planach mam wybrać się niedługo do Mrzeżyna, bo bardzo mi się tam podoba. I poza tym znalazłam nawet świetny hotel spa nad morzem zachodniopomorskie , blisko plaży - czego więc chcieć więcej.
ODPOWIEDZ