nowoczesne zabawki dla dzieci

W tym dziale publikujemy posty na tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Wejdź i napisz czego potrzebujesz.
Awatar użytkownika
Pola1985
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2023, 11:20

nowoczesne zabawki dla dzieci

Post autor: Pola1985 »

Hej! Co wiecie na temat nowoczesnych zabawek dla dzieci? Mam dwójkę dzieci w wieku 4 i 6 lat i chciałabym znaleźć dla nich coś, co będzie interesujące i wciągające. Ostatnio słyszałam o zabawkach zdalnie sterowanych i myślę, że mogłyby one być idealne dla moich dzieci.
Czy ktoś z Was ma doświadczenie z zabawkami zdalnie sterowanymi? Czy są one bezpieczne dla dzieci? Czy są one wystarczająco trwałe, aby przetrwać długie godziny zabawy?
Docenię wszelkie porady lub opinie. Dziękuję za wszelkie informacje! :P
akaiaa

Re: nowoczesne zabawki dla dzieci

Post autor: akaiaa »

Kolorowanie to naprawdę fajna funkcjonalność, dlatego mogę sie dowiedzieć, jak w ogóle wygląda podpowiedź w kwestii budowania zabaw z dzieckiem? Mam nadzieję, że macie na to swoje sposoby? Dla mnie na przykład tego rodzaju https://klub.fm/piesek-kolorowanka/ kolorowanki to naprawdę świetna sprawa.
franiaa

Re: nowoczesne zabawki dla dzieci

Post autor: franiaa »

Na pewno samochody elektryczne dla dzieci trzeba też zaliczyć do takich nowoczesnych zabawek. I zresztą warto tutaj dodać, że coś takiego opłaca się kupić, bo zapewni dziecku długie godziny zabawy i to nie na jeden dzień.
lenarta

Re: nowoczesne zabawki dla dzieci

Post autor: lenarta »

Zabawki muszą być dostosowane do wieku dziecka i bezpieczne ale ja sobie dodatkowo cenię te które trenują umiejętności motoryczne dziecka, czyli takie jak zestaw gimnastyczny chicco na przykład.
morganaa

Re: nowoczesne zabawki dla dzieci

Post autor: morganaa »

Nie da się ukryć, że baseny z kulkami dla dzieci to też cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego w razie czego możecie też zerknąć sobie na propozycje Everplast. Tam znajdziecie bezpieczne, kolorowe, solidnie wykonane kulki/ piłeczki.
słoneczko88

Re: nowoczesne zabawki dla dzieci

Post autor: słoneczko88 »

Moja znajoma sporo wie na temat prezentowania maluchów i ja wam powiem, że nawet ją doceniam w tym względzie. Jestem pewna, że będziecie mogli mi powiedzieć, że zabawki i zestawy DIY dla dzieci to nie dla każdego, a ja uważam, że od jakiegoś wieku to po prostu pasuje i jest efektem wow.
ODPOWIEDZ