Poszukuję Wysokiej Jakości, Markowej Koszuli w Kratę

W tym dziale publikujemy posty na tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Wejdź i napisz czego potrzebujesz.
Piotrek

Poszukuję Wysokiej Jakości, Markowej Koszuli w Kratę

Post autor: Piotrek »

Hej,

w ostatnich miesiącach wzięła mnie chętka na zakup koszuli w kratę. Trzeba przyznać, że odświeżenie szafy w taki styl to dla mnie powrót do młodzieńczych lat, a w ostatnich sezonach nosiłem jedynie eleganckie koszule białe lub niebieskie (praca od rana do nocy :D)

Co więcej, na sklepie Elwix.pl znalazłem mnóstwo fantastycznych propozycji. Są to koszule w kratę markowe, czyli klasyka gatunku Wrangler, Levis i Lee. Koszule tych firm kiedyś charakteryzowały się naprawdę doskonałą jakością. A jak to wygląda teraz? Prosiłbym najmocniej o pomoc i wsparcie w tym temacie, gdyż dawno nie kupowałem firmowych ubrań i po prostu nie mam pojęcia, które marki nadal trzymają poziom.

Będę wdzięczny za wszystkie wskazówki i informacje na temat dostępnych rozwiązań.

regulacja okuć maco instrukcja
Homon

Re: Poszukuję Wysokiej Jakości, Markowej Koszuli w Kratę

Post autor: Homon »

Elwix bardzo spoko sklep. Kupowałem wielokrotnie zarówno spodnie, t-shirty, jak i buty. Wszystkie ciuchy legitne i nawet jeśli wymaga jest wymiana produktu (np. ze względu na rozmiar) nie ma problemu. Wystarczy do nich napisać, wysłać produkt i zadzwonić. Praktycznie wszystko załatwiane jest od ręki. :D
Julita_94

Re: Poszukuję Wysokiej Jakości, Markowej Koszuli w Kratę

Post autor: Julita_94 »

Kiedyś częściej kupowałam ubrania od Wrangler'a. Teraz raczej stawiam na Levi'sa. Jakościowo są naprawdę do siebie podobne marki, ale mają zupełnie inną stylistykę. Można im jednak zaufać, że są wysokiej jakości.

Pamiętaj, że praktycznie w każdym większym mieście masz sklepy stacjonarne tych firm, dlatego bez problemu możesz skoczyć i sprawdzić sobie, jak dane ubrania wyglądają na żywo. Zamawiając jednak w sklepach internetowych możesz zaoszczędzić spoko kwotę — zwłaszcza przy większych zakupach. Wystarczy dodać się do newslettera, by dostać te 10% rabatu, czego w sklepie stacjonarnym nie uzyskasz.
Piotrus

Re: Poszukuję Wysokiej Jakości, Markowej Koszuli w Kratę

Post autor: Piotrus »

A może [url="https://www.elwix.pl/category/styl-kurt ... i-jeansowe]kurtki jeansowe męskie[/url]? W takim przypadku idealnie wybrać coś typu Levi's. Wyglądają o wiele bardziej stylowo niż koszula, a bez wątpienia są o wiele bardziej uniwersalne. Wydaje mi się, że to może być naprawdę ciekawy kierunek. :D
ODPOWIEDZ