produkty SiD Coating's

W tym dziale publikujemy posty na tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Wejdź i napisz czego potrzebujesz.
Awatar użytkownika
Manfred_70
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2022, 20:57

produkty SiD Coating's

Post autor: Manfred_70 »

Mieliście kiedyś okazję korzystać z preparatów antykorozyjnych SiD Coating's? Ostatnio trafiłem na ich ofertę, bo tak się składa, że sam muszę coś takiego zamówić i zależy mi na poznaniu opinii o różnych producentach tego typu środków. Chcielibyście się wypowiedzieć na ten temat? Byłbym bardzo wdzięczny, bo muszę poznać jak najwięcej szczegółów, dzięki!
Awatar użytkownika
dacjusz-84
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2022, 19:31

Re: produkty SiD Coating's

Post autor: dacjusz-84 »

Witam! Akurat nie tak dawno miałem szansę korzystać z zimnego cynku ANVI-CYNK właśnie tego producenta. Byłem ciekawy, czy sprawdzi się lepiej niż standardowe cynkowanie ogniowe i moim skromnym zdaniem właśnie tak jest. Dużo do myślenia powinien na pewno dać fakt, że coraz więcej klientów się do tego przekonuje i w zasadzie biorąc pod uwagę jakość to nikogo nie powinno to dziwić.
Awatar użytkownika
bolebor1964
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2022, 5:06

Re: produkty SiD Coating's

Post autor: bolebor1964 »

Zdecydowanie zgadzam się z poprzednikiem, ale mogę też dodać jeszcze coś od siebie. Mnie bardzo zaskoczył fakt, że nawet środki do odtłuszczania mają najlepsze na rynku, przynajmniej moim zdaniem, więc jak potem przetestowałem inne produkty to wiedziałem, że będę zadowolony. Jeden z lepszych producentów tego typu preparatów antykorozyjnych, dla mnie super.
ODPOWIEDZ