Firany do kuchni

Wątek dla Pań, które chcą porozmawiać wyłącznie o sprawach dotyczących kobiet. Problemy, trudne pytania, wskazówki i inne.
WojLena

Firany do kuchni

Post autor: WojLena »

Cześć, w jakim stylu kupujecie gotowe firany? Czy do każdego pomieszczenia kuchni, salonu czy sypialni macie jakiś swój ulubiony styl? Jestem początkująca w urządzaniu domu i nie mogę się odpowiednio zdecydować jaki model nowoczesnych firan dobrać. Pomożecie drogie Panie?
Darka

Re: Firany do kuchni

Post autor: Darka »

A co powiecie na firany do kuchni, czy ktoś ma je zawieszone u siebie czy raczej skłaniacie się w kierunku rolet? Bo właśnie się zastanawiam, jestem w trakcie remontu i szukam rozwiązań. A w sklepie Firany Bachowice widziałam naprawdę przepiękne firany do kuchni https://firanybachowice.pl/44-firany-do-kuchni i myślę, że byłyby one dodatkową ozdobą, same rolety to jednak za mało. Poza tym firany do kuchni tworzą dodatkowo przytulny, taki domowy klimat, choć jak zawsze mam pewne obawy co do utrzymania ich w czystości. Co sądzicie o firanach wycinanych laserowo https://firanybachowice.pl/53-firany-i- ... e-laserowo?
ODPOWIEDZ