Gdzie USG piersi w Warszawie

Wątek dla Pań, które chcą porozmawiać wyłącznie o sprawach dotyczących kobiet. Problemy, trudne pytania, wskazówki i inne.
stopeda

Gdzie USG piersi w Warszawie

Post autor: stopeda »

Muszę pilnie zrobić USG piersi w Warszawie. Gdzie polecacie się wybrać, aby wszystko było załatwione perfekcyjnie? Mam podejrzenie poważnej choroby. Nie jest tak, że zaczęłam od pisania na forum. Już zarezerwowałam sobie miejsce w Multimedzie w Wawie, ale mam termin na środę. To miejsce mam z polecenia, a zastanawiam się, czy jeszcze kombinować. Wprawdzie nigdzie nie słyszałam bliższego terminu, ale też dzwoniłam tylko tam, gdzie miałam jakieś rekomendacje. Kombinować? Multimed poleciło mi kilka osób.
popen

Re: Gdzie USG piersi w Warszawie

Post autor: popen »

Potwierdzam - też byliśmy w Multimedzie. Bez skierowania, wizyta w ciągu kilku dni. Ogólnie to powinno wyglądać tak, jak u nich. Masz USG i od razu dostajesz zalecenia. Na miejscu można się skonsultować. Moim zdaniem to powinna być taka absolutna podstawa. Tam macie na stronie opisane, jak trzeba się przygotować do badania, ale oni i tak wcześniej dzwonią i przypominają, co należy zrobić. Oczywiście wejście na czas, bez godziny w kolejce.
kandaro

Re: Gdzie USG piersi w Warszawie

Post autor: kandaro »

Hmm... tak, Multimed. Nie znam miejsca, w którym załatwialiby to lepiej. Cała organizacja jest jak dla mnie wzorcowa. Największy plus? Szybkość i podejście. Robią to tak, żeby pacjent był zadowolony. Jak jest szansa, to proponują szybszy termin bo np. ktoś wypadł z kolejki. Pod względem organizacyjnym idzie to naprawdę znakomicie. Do tego wyposażenie, które naprawdę robi kolosalną różnicę. Tam nie ma byle jakich rozwiązań - widać zaangażowanie na każdym kroku i tak powinno być.
ODPOWIEDZ