Herbatki wspomagające odchudzanie

Wątek dla Pań, które chcą porozmawiać wyłącznie o sprawach dotyczących kobiet. Problemy, trudne pytania, wskazówki i inne.
Caeline

Herbatki wspomagające odchudzanie

Post autor: Caeline »

Dziewczyny, czy stosowałyście kiedykolwiek herbatki (ziołowe czy ziołowo-owocowe) które miałyby wspomagać odchudzanie? Znalazłam taką z naprawdę dobrym składem na stronie https://www.bifix.pl i planuję sobie taką zamówić na próbę. Zobaczymy jak się sprawdzi :)
lubl

Re: Herbatki wspomagające odchudzanie

Post autor: lubl »

Ogólnie pije herbatki ziołowe, ale raczej nie na odchudzanie, po prostu lubię ich smak. Jeżeli chodzi o odchudzanie, to stawiam na dobrze zbilansowana dietę i ćwiczenia. Odchudzam się od zeszłego roku, po latach przerwy od ćwiczeń uznałam, że muszę wziąć się za siebie. Pojechałam w trakcie urlopu na wczasy odchudzające. To było ciekawe doświadczenie, byłam w ośrodku Zalesie Mazury Active Spa, podczas tych wczasów uczyłam się diety, dużo ćwiczyłam z trenerem, ale w różnej formie. Mają tam basen, wiec był też aqua aerobik, były ćwiczenia fitness, itp. Do tego jest tam spa, gdzie mogłam dać się rozpieścić, zregenerować siły i całkowicie się zrelaksować. Wczasy uważam za udane.
ODPOWIEDZ