Medycyna estetyczna

Wątek dla Pań, które chcą porozmawiać wyłącznie o sprawach dotyczących kobiet. Problemy, trudne pytania, wskazówki i inne.
Awatar użytkownika
Chwalisława
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2021, 6:31

Medycyna estetyczna

Post autor: Chwalisława »

Dziewczyny, kobiety - korzystałyście kiedyś z jakichś zabiegów z zakresu medycyny estetycznej? Wiecie dlaczego zadaję to pytanie? Z prostego powodu, pomimo tego, że medycyna estetyczna jest już naprawdę popularna, nawet w naszym kraju, to po pierwsze, nadal często korzystanie z jej usług jest tematem tabu, a przez wiele osób jest błędnie mylona z chirurgią plastyczną. Jak myślicie, dlaczego tak jest? Dlaczego jest tak, że często wstydzimy się powiedzieć wprost: tak, korzystam z takich zabiegów? Bo skoro mam możliwość, dlaczego nie mogę trochę pomóc Matce Naturze i poprawić przede wszystkim swój komfort? Dla mnie to jest dziwne. Sama planuję zrobić niedługo powiększanie ust bo otwierają u nas w Siedlcach nową klinikę medycyny estetycznej. Oczywiście nie będzie to mój pierwszy zabieg medycyny estetycznej, kilka razy korzystałam już z zabiegów ogólnie mówiąc "przeciwzmarszczkowych". Nie mam problemu z mówieniem na ten temat głośno :)