najlepsze perfumy

Wątek dla Pań, które chcą porozmawiać wyłącznie o sprawach dotyczących kobiet. Problemy, trudne pytania, wskazówki i inne.
Awatar użytkownika
Grzymislawa
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2023, 3:47

najlepsze perfumy

Post autor: Grzymislawa »

Czy macie jakieś swoje ulubione zapachy, które zawsze wybieracie i bez których nie wyobrażacie sobie wyjścia z domu? Ja mogłabym wymienić między innymi dior dolce vita, ale to nie jest jedyny produkt na liście tak naprawdę. Zdecydowanie wolę oryginalne perfumy, bo się dłużej utrzymują, ale w drogeriach są dosyć drogie, też tak myślicie? Gdzie wy je kupujecie?
Awatar użytkownika
mieczysława1974
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2023, 3:13

Re: najlepsze perfumy

Post autor: mieczysława1974 »

Wydaje mi się, że najlepszym miejscem jest perfumeria online, bo w nich ceny są naprawdę konkurencyjne. Wystarczy znaleźć jakąś z dobrymi opiniami, żeby mieć pewność, że zapachy są oryginalne i można śmiało zamawiać regularnie. Ja tak właśnie robię i udało mi się sporo zaoszczędzić nawet na tych droższych perfumach. Polecam dokładnie poszukać w internecie :D
noemii

Re: najlepsze perfumy

Post autor: noemii »

Ja to jednak mam wciąż problem z wyborem perfum, ale koniec końców wierzę, że coś uda mi się doszukać i niech to mi się sprawdzi. Takie perfumetki damskie https://www.nomiperfumetki.pl/ też mnie zainteresowały, bo dają nam spory wybór, a jednocześnie są tak samo, albo podobnie trwałe, jak perfumy, które macie na co dzień od znanych marek.
ODPOWIEDZ