Ogród

Wątek dla Pań, które chcą porozmawiać wyłącznie o sprawach dotyczących kobiet. Problemy, trudne pytania, wskazówki i inne.
Awatar użytkownika
angelina1970
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2021, 9:34

Ogród

Post autor: angelina1970 »

Zastanawiam się jak urządzić swój ogród. Czy możecie mi powiedzieć, czy korzystaliście kiedykolwiek z architekta zieleni, ogrodów? Wydaje mi się, że bez problemu będę w stanie ogarnąć to samodzielnie, tym bardziej, że wydaje mi się, że mam całkiem sensowną wizję. Możecie mi polecić jakieś ciekawe ozdoby do ogrodu?
vikaa

Re: Ogród

Post autor: vikaa »

Uwielbiam swój ogród i nie mogę się doczekać jak tylko się ciepło zrobi i będę mogła czerpać radość pełną z niego. A
w tym roku to nawet planuje sprawdzić sobie, które balie ogrodowe jacuzzi są polecane i planuję jedną kupić sobie. Właśnie czegoś mi brakuje w ogrodzie, a nie mam możliwości mieć basenu. W sumie nawet takie jacuzzi nawet wydaje się być lepszą opcją.
kajaa

Re: Ogród

Post autor: kajaa »

No dobrze, a jak Wam powiem , że mam sporo kłopotów i nie mam ochoty o nich rozmawiać, ale na ogrodzie chciałabym się skupić, to powiecie mi, że jak mam to wszystko wykorzystać? Jak chronić te moje rośliny? Na razie sprawdzam coś takiego https://recynk.pl/ i to dla mnie jest ważnym elementem.
Sławomir

Re: Ogród

Post autor: Sławomir »

Na stronie https://ogrod24.com/husqvarna/dmuchawy-do-lisci znajdziecie ofertę internetowego sklepu ogrodniczego, w którego ofercie znajdziecie narzędzia ogrodowe, maszynami ogrodowymi, odzieża ogrodową i innym wyposażeniem do ogrodu. Jakie Wy macie zdanie na temat oferty tego sklepu?
pestunia

Re: Ogród

Post autor: pestunia »

A czy przykładowo ktoś z was robił może tutaj https://cebulki-kwiatowe.pl/Irysy zakupy? Tak pytam, ponieważ chciałabym kupić do swojego ogrodu najróżniejsze roślinki i tak zastanawiam się czy właśnie u nich nie dokonać zakupu? Co możecie napisać mi na ich temat?
ODPOWIEDZ