Organizacja wesela

Wątek dla Pań, które chcą porozmawiać wyłącznie o sprawach dotyczących kobiet. Problemy, trudne pytania, wskazówki i inne.
Awatar użytkownika
rodzisława_95
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2021, 23:05

Organizacja wesela

Post autor: rodzisława_95 »

Mam pytanie do kobietek, które niedawno wychodziły za mąż, albo może podobnie jak ja, są w trakcie przygotowań do tego ważnego dnia. Powiedzcie, na ile przed ślubem i weselem zaczęłyście wszystko organizować? U nas jeszcze sporo czasu i póki co robię sobie plan, co chciałabym załatwić i co powinnam w pierwszej kolejności. Dostałam już namiary na firmę, która zajmuje się wynajmem takich urządzeń jak fotolustro czy stół "love" ;)
Weronika85

Re: Organizacja wesela

Post autor: Weronika85 »

W sumie to ciężko odpowiedzieć na to pytanie ponieważ każda para ma trochę inne oczekiwania. Oznacza to, że im większe on będą tym dłużej potrwają przygotowania. Szczerze powiedziawszy to kluczowy element jakim jest sala, warto szukać conajmniej rok wcześniej by mieć jakiś sensowny wybór. Sytuacja jest zawsze najlepsza w dużych miastach bo jednak oferowany poziom jest wysoki. Kolejną kwestią jest odwiedzenie takiego miejsca jak salon sukien ponieważ piękna suknia to podstawa. Możemy je z łatwością znaleźć, korzystając z tego serwisu - https://www.weselezklasa.pl/salon-sukien-slubnych,35/ a przy okazji znaleźć cenne komentarze innych klientek.
ODPOWIEDZ