oryginalne perfumy

Wątek dla Pań, które chcą porozmawiać wyłącznie o sprawach dotyczących kobiet. Problemy, trudne pytania, wskazówki i inne.
Awatar użytkownika
Arnolda1981
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2023, 6:07

oryginalne perfumy

Post autor: Arnolda1981 »

Kochani, czy zdarza się wam kupować oryginalne perfumy? Pytam, ponieważ wiele osób mówi, że to się bardziej opłaca ze względu na trwałość. Ja miałam faktycznie okazję wypróbować i byłam bardzo zadowolona. Polecacie jakieś konkretne sklepy internetowe z takimi produktami? Możecie też dać znać, jakie są wasze ulubione zapachy, bo jestem ciekawa! Dzięki :)
Awatar użytkownika
sybilla1966
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2022, 9:43

Re: oryginalne perfumy

Post autor: sybilla1966 »

Moim największym odkryciem jest chyba chanel coco mademoiselle, a trafiłam na nie w promocji w jednym ze sklepów internetowych, zamówiłam i przepadłam dosłownie. Polecam Ci też zamawiać odlewki albo próbki, bo dzięki temu możesz w krótszym czasie przetestować sobie zapachy i zdecydować, który Ci najbardziej odpowiada. Sklepów jest sporo, ale nie wszystkie mają godną uwagi ofertę :P
Claraa

Re: oryginalne perfumy

Post autor: Claraa »

Oj to ja słyszałam, że tutaj https://mania-perfum.pl można znaleźć bardzo ładne perfumy dla siebie i w dodatku w korzystnej cenie. Dwa, to też warto zwrócić uwagę na aplikację poprzez którą można u nich robić zakupy jeszcze wygodniej. Ja myślę, że na pewno skorzystam z ich oferty, bo mają produkty przede wszystkim sprawdzonych marek.
ODPOWIEDZ