powiększanie ust - najlepsze metody

Wątek dla Pań, które chcą porozmawiać wyłącznie o sprawach dotyczących kobiet. Problemy, trudne pytania, wskazówki i inne.
Awatar użytkownika
grzymsława_63
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2024, 4:20

powiększanie ust - najlepsze metody

Post autor: grzymsława_63 »

Hej wszystkim!
Od dłuższego czasu marzę o pięknych, pełnych ustach, ale niestety nie jestem zadowolona z naturalnego kształtu moich warg. Próbowałam już różnych metod, ale niestety bez większych efektów. Dlatego chciałabym poznać Wasze doświadczenia związane z powiększaniem ust. Czy ktoś z Was miał już zabieg? Jakie są Wasze opinie na temat różnych metod? Czy są jakieś skuteczne i bezpieczne sposoby na powiększenie ust?
Z góry dziękuję za wszystkie rady i sugestie. Trzymajcie kciuki za mnie😊
lalitaa

Re: powiększanie ust - najlepsze metody

Post autor: lalitaa »

Myślę, że w tym zakresie najbardziej może wam pomóc klinika estetyczna Zakrzewscy. Oni mają szeroką wiedzę, obszerne doświadczenie, wiedzę. Ich zabiegi są bardzo skuteczne i niezawodne, dlatego opłaca się na nich postawić. W razie czego możecie zapisać się na konsultację.
wodna12

Re: powiększanie ust - najlepsze metody

Post autor: wodna12 »

Ja byłam na zabiegu "refreshing ust", który polega na odświeżeniu, nawilżeniu i wymodelowaniu ust. Efekt jest, taki jak sobie wyobrażałam, usta wyglądają na świeższe i młodsze, do tego lekko uwydatnione. Refreshing daje subtelny efekt i poprawia koloryt oraz kondycję ust.
ODPOWIEDZ