ulubione torebki

Wątek dla Pań, które chcą porozmawiać wyłącznie o sprawach dotyczących kobiet. Problemy, trudne pytania, wskazówki i inne.
Awatar użytkownika
Alojza76
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2022, 21:31

ulubione torebki

Post autor: Alojza76 »

Hej dziewczyny, czy macie swoje ulubione torebki? Chodzi mi głównie o fasony, jakie zwykle nosicie, bo są dla was najwygodniejsze? Mnie ostatnio spodobały się bardzo torebki pikowane i ich głównie szukam, jak planuję jakieś zakupy dodatków dla siebie. Może chcecie mi podpowiedzieć do jakich sklepów online powinnam zajrzeć? Będę wam bardzo wdzięczna! :)
kamilla.c

Re: ulubione torebki

Post autor: kamilla.c »

Szukam dla siebie nowej torebki na wiosnę. Najlepiej aby była poręczna i w jaśniejszym kolorze, aby pasowała do pastelowych stylizacji. Najbardziej interesują mnie torebki małe damskie ? Najlepiej online, bo nie mam czasu na chodzenie po sklepach.
zojkaa

Re: ulubione torebki

Post autor: zojkaa »

A czy ktoś z was kupował może torebki damskie u firmy Zagatto? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy właśnie u nich nie kupić również czegoś dla siebie. Tak wstępnie przyjrzałam się poszczególnym ofertom i spodobały mi się ich torebki. Widzę, że mają konkretne i w niewygórowanej cenie.
ODPOWIEDZ