Wystrój wnętrza - mój facet mówi pas

Wątek dla Pań, które chcą porozmawiać wyłącznie o sprawach dotyczących kobiet. Problemy, trudne pytania, wskazówki i inne.
Awatar użytkownika
Amalia1961
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2021, 7:22

Wystrój wnętrza - mój facet mówi pas

Post autor: Amalia1961 »

Dzień dobry, witam!
Przyznacie Panie, że jeśli chodzi o dobieranie dodatków do wystroju salonu na przykład, to nasi Panowie wolą usunąć się z pola widzenia albo uciec do garażu? ;) Oj tak, u mnie tak jest od zawsze. A teraz po remoncie salonu szukam inspiracji i chyba wybiorę po długim namyśle meble i dodatki SL Collection. Świetnie się będą u nas prezentować. A mój mąż na to - tak kochanie ;) Ale jak przyjrzał się później chwilę, to i tak widziałam, że mu się podoba, ha! :)
MartynaW

Re: Wystrój wnętrza - mój facet mówi pas

Post autor: MartynaW »

Wystrój wnętrz to zawsze trudny temat. Wszystko za sprawą ogromnego wyboru jaki mamy na rynku. Po pierwsze to trzeba zastanowić się czy rozpatrujemy to w kategoriach inwestycji długoterminowej w nasz komfort. Nie ma co ukrywać ale pięknie wykończone i urządzone wnętrze, daje wiele pozytywnej energii. Inspiracji możemy szukać w katalogach producentów materiałów wykończeniowych czy też mebli. Swoją drogą to świetnym wyborem są drewniane szafy do sypialni - https://meblezych.pl/szafy-do-sypialni ponieważ tylko one spełnią nasze wysokie oczekiwania. Do tego duże łóżko z wygodnym materacem i mamy komplet.
ODPOWIEDZ