Hotel na konferencję

Chcesz nauczyć się czegoś nowego? Masz nadzieję, że ktoś poleci Ci dobry kurs. Spróbuj swojego szczęścia tutaj.
Awatar użytkownika
Bogusz-87
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2022, 17:30

Hotel na konferencję

Post autor: Bogusz-87 »

Czy jesteście w stanie polecić mi jakiś hotel na konferencję w okolicach Krakowa? Planujemy zorganizować taką konferencję najlepiej jeszcze w czerwcu, więc w sumie nie mamy już za wiele czasu na to, żeby taki wyjazd zorganizować. Oczywiście, będę naprawdę zobowiązany za to, jeśli podzielicie się namiarami na dobre hotele, z dużą salą konferencyjną :)
chacman14

Re: Hotel na konferencję

Post autor: chacman14 »

Zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę apartamentów Browar Old Town Poznań - Super apartamenty Poznań . Jakie Wy macie zdanie na temat oferty tych apartamentów.
suziii

Re: Hotel na konferencję

Post autor: suziii »

Według mnie na taką okoliczność, to również doskonale się sprawdzi hotel Kraków centrum Q Hotel Plus, ponieważ jest to wyjątkowe miejsce z klasą i niepowtarzalnym charakterem. Myślę, że na klientach, gościach zrobi wrażenie ten hotel. Zapoznajcie się z ich pełną ofertą.
xenaa

Re: Hotel na konferencję

Post autor: xenaa »

W sumie jak tak sobie myślę, że jak szukacie eleganckie hotele na starym mieście we wrocławiu, gdzie możecie nawet umówić się na spotkanie biznesowe, to warto tutaj postawić na hotel Lothus . Myślę, że to miejsce w pełni sprosta waszym oczekiwaniom.
elkaa

Re: Hotel na konferencję

Post autor: elkaa »

A dokładnie - jakie miejsce was interesuje? Jak chodzi o poznań sale konferencyjne , to według mnie warto byłoby postawić tutaj na hotel Don Prestige. Jest tam elegancko, klimatycznie i niczego wam nie zabraknie w tym miejscu.
ODPOWIEDZ