Kondycja, samopoczucie i super hobby? Kurs tańca!

Chcesz nauczyć się czegoś nowego? Masz nadzieję, że ktoś poleci Ci dobry kurs. Spróbuj swojego szczęścia tutaj.
Awatar użytkownika
Petronela1962
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2021, 4:46

Kondycja, samopoczucie i super hobby? Kurs tańca!

Post autor: Petronela1962 »

Moje Uszanowanie!
Jeśli szukają Państwo dobrej rozrywki dla par i znudziły Wam się wizyty w teatrach, kinach, operach, a także chcecie odnaleźć to coś sprzed lat - polecam kurs tańca. Ja wraz z mężem sądziliśmy, że o tańcu wiemy bardzo wiele. Ach, ile wesel się razem przetańczyło... Ale trafiliśmy do Szkoły tańca w Lublinie, gdzie Pan Sławek pokazał nam, jak mało wiedzieliśmy. Teraz, mimo że dochowaliśmy się już wnuków, na imprezach rodzinnych to my jesteśmy oglądani, podziwiani. A młodzi się od nas uczą. Nigdy nie jest za późno, pamiętajcie!
Małgorzata

Re: Kondycja, samopoczucie i super hobby? Kurs tańca!

Post autor: Małgorzata »

Trudno nie zgodzić się z tym co piszesz. Badania pokazują, że taniec zmniejsza stres i poprawia nastrój. Wpływa także na sferę fizyczną, emocjonalną i psychiczną. Bez znaczenia na wiek, warto jest zapisać się na lekcje tańca jeśli czujemy wewnętrzną potrzebę. Oczywiście trzeba zastanowić się w pierwszej kolejności jaki rodzaj tańca nas najbardziej interesuje. Ciekawym źródłem inspiracji mogą być popularne programy rozrywkowe lub internet. Jeśli chodzi o sprawdzone szkoły tańca w Krakowie to polecany jest skalskidance.pl - http://www.skalskidance.pl Wszystko za sprawą bardzo pozytywnej atmosfery na miejscu oraz indywidualnego podejścia instruktorów.
ODPOWIEDZ