kurs umiejętności komunikacji

Chcesz nauczyć się czegoś nowego? Masz nadzieję, że ktoś poleci Ci dobry kurs. Spróbuj swojego szczęścia tutaj.
Awatar użytkownika
Selena-76
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2023, 22:04

kurs umiejętności komunikacji

Post autor: Selena-76 »

Cześć kochani. Nie wiem jak wy, ale ja uważam, że obecnie w dzisiejszych całkiem sporo osób miewa problemy z komunikacją i ja zdecydowanie mogę się zaliczyć do tej grupy. Przyznam szczerze, że trochę mnie to męczy i zdecydowanie chciałabym zmienić, więc pomyślałam o zapisaniu się na kurs mindfulness communication, czy słyszeliście o nim? Sądzicie, że pomaga? :)
gizemka

Re: kurs umiejętności komunikacji

Post autor: gizemka »

Znajoma wlasnie niedawno ukonczyla szkolenia z komunikacji i bardzo zachwalala, ze naprawde skutecznie przekazana wiedza i do tego sporo praktyki i cwiczen, ktore ja utrwalaly
Adrian41

Re: kurs umiejętności komunikacji

Post autor: Adrian41 »

Zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy CoderLab. Jest to firma, która oferuje najróżniejsze szkolenia i kursy programowania, w tym np. tester automatyczny .
ludzkieoko

Re: kurs umiejętności komunikacji

Post autor: ludzkieoko »

Prowadząc firmę nie zapominajcie, że jesteście przede wszystkim skierowani na to, by jednak w nim wieść prym. Dlatego dla szefów dobrym pomysłem jest budowanie autorytetu szkolenie . Naprawdę fajnie wspiera nasz rozwój.
ODPOWIEDZ