Budowa domu

Sprawy ważne dla Panów. Radzimy się innych, recenzujemy produkty, dyskutujemy o męskich sprawach bez tabu.
Awatar użytkownika
Sabina-75
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2022, 11:07

Budowa domu

Post autor: Sabina-75 »

Póki co jesteśmy jeszcze dopiero na etapie planowania budowy naszego domu, ale szczerze mówiąc, trochę te nasze plany się zmieniają, ze względu na ostatnie podwyżki cen gazu. Braliśmy pod uwagę ogrzewanie właśnie gazowe, ale teraz skłaniamy się raczej za rozwiązaniem jakim jest pompa ciepła - myślicie, że to lepsza opcja? jeśli będzie razem z fotowoltaiką?
barbara77

Re: Budowa domu

Post autor: barbara77 »

Budowa domu to w sumie niezłe wyzwanie, jak tak człowiek patrzy - ile rzeczy trzeba załatwić, kupić itd. Także fajnie, że tutaj wymieniamy się doświadczeniami czy też ciekawymi namiarami na poszczególne firmy. Ja znalazłam teraz firmę , która oferuje wieszaki do rur i różne artykuły do instalacji grzewczej. A mam na myśli Flamco Group - możecie sobie ich sprawdzić.
bluuam

Re: Budowa domu

Post autor: bluuam »

Jeśli mielibyście kupować silnik do pompy hydroforowej , to u kogo w sumie byście zamawiali? Ja to jednak mam spory kłopot z tym i jeśli nie będziemy mogli się zdecydować, to też nie będzie nam to ogólnie działało i wszystko się zawiesi. Dlatego proszę, dajcie znać, jak to wygląda.
ODPOWIEDZ