Naprawa sprzętów AGD

Sprawy ważne dla Panów. Radzimy się innych, recenzujemy produkty, dyskutujemy o męskich sprawach bez tabu.
Awatar użytkownika
Ludomir72
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2022, 12:30

Naprawa sprzętów AGD

Post autor: Ludomir72 »

Tak się zastanawiam, czy w ogóle opłacalna jest taka naprawa sprzętów AGD - czy jesteście w stanie podzielić się swoją opinią na ten temat? A pytanie zadaję nieprzypadkowo, chodzi o to, że zepsuła się nam ostatnio pralka, szukam jakiegoś rozwiązania, nie wiem czy naprawiać czy kupić nową. Dajcie znać czy opłaca się naprawa pralek Amica? Chodzi o Kraków.

gdzie sprzedać złoty pierścionek
Gość

Re: Naprawa sprzętów AGD

Post autor: Gość »

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę hurtowni z najróżniejszymi częściami zamiennymi do AGD, w tym np. części do maszynki Zelmer . Posiadają rozbudowaną ofertę, dzięki czemu na pewno znajdziecie to czego szukacie.
Ewa32

Re: Naprawa sprzętów AGD

Post autor: Ewa32 »

Poszukuję profesjonalnego serwisu naprawy telewizorów w Andrychowie https://wrzuc.info/artykuly/naprawa-tel ... andrychow/ . Mam problem z moim telewizorem i potrzebuję szybkiej i skutecznej naprawy. Czy ktoś może polecić sprawdzony warsztat lub serwis, który oferuje usługi naprawy telewizorów w naszym mieście? Zależy mi na fachowym podejściu i konkurencyjnych cenach. Dziękuję za wszelkie sugestie i rekomendacje!
hylia7044

Re: Naprawa sprzętów AGD

Post autor: hylia7044 »

Mi ostatnio zbił się talerz do mikrofali ale udało mi się znaleźć pasujący na stronie z częściami agd. Tam widziałam też wiele części zamiennych różnych producentów. Może wam się to przyda. Sprawdźcie na całą ofertę. Zachęcam.
ODPOWIEDZ