samochód ze stanów?

Sprawy ważne dla Panów. Radzimy się innych, recenzujemy produkty, dyskutujemy o męskich sprawach bez tabu.
Awatar użytkownika
petroniusz-95
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2022, 4:15

samochód ze stanów?

Post autor: petroniusz-95 »

Cześć wszystkim! Ostatnio zastanawiałem się nad zakupem nowego samochodu i w sumie trochę już na ten cel udało mi się odłożyć, ale jakoś na naszym rynku nie potrafię znaleźć żadnej ciekawej oferty. Natomiast bardzo podobają mi się auta z USA i znalazłem nawet kilka firm, które sprowadzają te samochody. Czy ktoś z was korzystał z takiej usługi? Opowiecie o tym?
arielka

Re: samochód ze stanów?

Post autor: arielka »

Dzisiaj można mieć samochód wszelkiego typu, bo mam dostęp do najróżniejszych opcji... Ja chodzi o mnie, to mam już fajne autko, ale interesuje mnie jego odświeżenie lakieru warszawa i chcę w tym kierunku zgłosić się do firmy Kab Auto Detailing , która się w tym kierunku specjalizuje.
weska

Re: samochód ze stanów?

Post autor: weska »

W zasadzie uważam że wcale nie trzeba ściągać samochodu z dalekich krajów i kupować żeby komfortowo się nim przemieszczać. Można tu u nad wynająć sobie dowolne auto w wypożyczalni. Czytałam na tej stronie https://chwaszczyno.pl/wypozyczalnia-sa ... drozowanie na temat takich podróży
alinaa

Re: samochód ze stanów?

Post autor: alinaa »

Jest to jakiś pomysł... Jak chodzi o mnie, to mam już całkiem fajne autko, ale teraz chcę go trochę podkręcić pod kątem audio. Właśnie znalazłam materiały obiciowe i wszelkie inne niezbędne rzeczy u firmy CentrumAudio.pl. Także na pewno je zamówię i zobaczymy co z tego mi wyjdzie.
Miłek

Re: samochód ze stanów?

Post autor: Miłek »

Podejmowanie decyzji o renowacji Volkswagen Thing wymaga przemyślanej kalkulacji kosztów i potencjalnych korzyści. Odniesienie do profesjonalnych źródeł i doradców, takich jak te dostępne na https://24tp.pl/n/115958 może znacząco pomóc w zrozumieniu skomplikowanego procesu renowacji.
sabanek5

Re: samochód ze stanów?

Post autor: sabanek5 »

Czy wiecie jakim samochodem jezdził Jaś Fasola? Na stronie https://moto-wiedza.pl/jakim-samochodem ... m-serialu/ znajdziecie bardzo interesujący artykuł na ten temat.
ODPOWIEDZ