Samodzielne remonty

Sprawy ważne dla Panów. Radzimy się innych, recenzujemy produkty, dyskutujemy o męskich sprawach bez tabu.
Awatar użytkownika
Marcin_66
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2022, 12:31

Samodzielne remonty

Post autor: Marcin_66 »

Panowie, czy zdarza się Wam samodzielnie przeprowadzać jakies remonty w Waszych domach? Ja nie ukrywam, że dość sporo pracuję i zwyczajnie mam niewiele czasu na remonty, ale szczerze mówiąc - lubię to robić. Obiecałem sobie ostatnio, że samodzielnie położę płytki w kuchni, a że kupiliśmy przepiękne Płytki Porcelanosa, to tym bardziej będzie to przyjemność.
xtree

Re: Samodzielne remonty

Post autor: xtree »

Nie wszystko da się samodzielnie zrobić, dlatego ja nie będę się kusić na naprawę samodzielną. Na przykład tynk ozdobny do wewnątrz nie będzie dla mnie dobrym kierunkiem, bo jednak sama tego nie ogarnę. A na fachowca na razie mnie nie stać, ale myślę o tym na pewno przyszłościowo, a Wy?
zgliszczaa

Re: Samodzielne remonty

Post autor: zgliszczaa »

Można dziś sporo samemu zrobić, bo w sieci mamy mnóstwo porad i kwestia diy stało się bardzo popularne. Ja sprawdzam klej do styropianu eps jaki mam kupić. Mąż będzie z tym działał, a na tym nam zależy, by całość była wykonana fajnie i rzeczowo.
oświetlonaa

Re: Samodzielne remonty

Post autor: oświetlonaa »

No właśnie z tym jest różnie, ale jednak warto powiedzieć, że takie mamy możliwości, że jednak sprawdzimy sobie coś takiego https://ulamex.com.pl/elementy-balustrad sprawdzać. W końcu trzeba wymienić przy odpowiednim czasie. I ja mam nadzieję, że będzie to dla nas naprawdę fajne. Mam nadzieję, że to mi się uda.
dżaama

Re: Samodzielne remonty

Post autor: dżaama »

Ja to się zawsze zastanawiałam, jaki rodzaj farb do malowania warto wybrać. Czy będą to na przykład farby lateksowe dulux , czy może jednak tylko elementy związane z farbami akrylowymi? Ciekawi mnie to, dlatego będzie dla mnie dobrem, jeśli sprawdzimy to odpowiednio. Dajcie znać, jak to widzicie, jakie macie w tym względzie powiązania.

marihuana a alkohol
annoa

Re: Samodzielne remonty

Post autor: annoa »

U mnie naprawdę nie ma dylematów, bo lubię urządzać wnętrza i je zmieniać, ale prawda jest taka, że po prostu szukam opcji, by się odpowiednio do tego przygotowywać, a mianowicie do zmiany mebli. I nie wiem czym skleić metal z metalem . Może warto pomóc w tym względzie? Może warto to jakoś rozważyć?
alkaa

Re: Samodzielne remonty

Post autor: alkaa »

Zawsze możecie też zapoznać się z artykułem https://www.fasady.net.pl/2023/10/domow ... do-salonu/ - gdzie możecie dowiedzieć się sporo na temat przykładowo fototapet itd. W ten sposób będziecie mogli dowiedzieć się czy warto wybrać coś takiego dla siebie?
mityna

Re: Samodzielne remonty

Post autor: mityna »

Jestem ciekawa, czy warto po prostu dowiedzieć się, jak to powinno wyglądać, jeśli mówię o malowaniu domu. Na pewno sprawdzam jakie maj farba akrylowa a lateksowa różnice i mam nadzieję, że w końcu zdobędę się na coś konkretnego, działanie wiecie, na poziomie.
doonnka

Re: Samodzielne remonty

Post autor: doonnka »

Jak to ja, łamaga nieuważna numer jeden, ostatnio miałam przypadkowy wypadek z lampą i dziś muszę się dowiedzieć jak naprawić pęknięty klosz lampy , żeby to wyglądało naprawdę ładnie. Nie chcę, żeby było to widoczne, to lampa mojej mamy i jej na niej naprawdę zależy.
halinkaa00

Re: Samodzielne remonty

Post autor: halinkaa00 »

Czy kruszywo do betonu jest drogie? Dodam, że mamy zamiar kupić sporo elementów, bo budowa będzie poszerzona bardzo mocno i jestem ciekawa, co wy w tym obszarze powiecie. Może jednak też i Wam się poszczęści w tym temacie i wskażecie mi to, co jest konkretne.
ODPOWIEDZ