ubrania na motocykl

Sprawy ważne dla Panów. Radzimy się innych, recenzujemy produkty, dyskutujemy o męskich sprawach bez tabu.
Awatar użytkownika
Pawel
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2022, 16:51

ubrania na motocykl

Post autor: Pawel »

Panowie, są wśród was miłośnicy jazdy na motocyklach? Ja niedawno dołączyłem do tego grona i nie zdążyłem się jeszcze porządnie wyposażyć między innymi w ubrania. Może chcielibyście mi doradzić na co warto zwrócić uwagę? Przede wszystkim interesują mnie spodnie, a moją uwagę zwróciły spodnie shima, używaliście ich i chcielibyście podzielić się recenzjami?

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ..
Kazamat

Re: ubrania na motocykl

Post autor: Kazamat »

Każdy, kto choć raz doznał kontuzji kolana czy łokcia wie, jak ważne są odpowiednie ochraniacze. Dlatego zawsze powinniśmy inwestować w wysokiej jakości sprzęt. Ostatnio, szukając nowych ochraniaczy dla siebie, natknąłem się na https://redline.com.pl/pl/kategoria/20- ... an-i-lokci i jest to miejsce, które oferuje produkty o doskonałej konstrukcji i skutecznej ochronie. Z pewnością warto zwrócić uwagę na ich ofertę podczas planowania zakupów.
mikaa

Re: ubrania na motocykl

Post autor: mikaa »

Poszukując gaźnika motocyklowego, trafiłem do https://www.rooader.pl/gazniki-kompletne/strona-1/ i mają rozsądne ceny, więc zamówienia na pewno dokonam u nich. Tylko zastanawiam się jaki gaźnik wybrać, bo są dość duże rozbieżności cenowe. Oczywiście najtańszego w ogóle nie biorę pod uwagę, zdecydowanie zależy mi na czymś dobrej jakości.
ODPOWIEDZ