wybór świec do auta

Sprawy ważne dla Panów. Radzimy się innych, recenzujemy produkty, dyskutujemy o męskich sprawach bez tabu.
Awatar użytkownika
alfred-76
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2022, 1:11

wybór świec do auta

Post autor: alfred-76 »

Jak tam wasza wiedza na temat świec zapłonowych? Ja ostatnio doszedłem do wniosku, że mógłbym sobie samemu świece zamówić i ewentualnie oddać później z nimi auto do mechanika na wymianę, co sądzicie? W oko wpadły mi przede wszystkim ngk, bo to jest chyba jeden z lepszych producentów, zgadza się? Chyba że macie mi coś innego do polecenia? Dajcie znać!
SCANIA1419SINOTRUK

Re: wybór świec do auta

Post autor: SCANIA1419SINOTRUK »

A zależy jakie auto masz, bo ceny są zupełnie inne. Ja mam volvo i to najlepsze auto, jakie miałem. Przede wszsytkim dlatego, że właśnie naprawa nie jest droga. Wcześniej w takim peugeocie to mi sie nie opłacało nic naprawiać, bo każda naprawa droższa od auta.
melba

Re: wybór świec do auta

Post autor: melba »

Nie wiem wiele o takich sprawach bo nie mam auta a zastanawiam się nad wynajęciem samochodu na wyjazd i czytam właśnie jak oddać samochód po wynajmie. Okazuje się że to ważna sprawa jak nie chcę ponosić dodatkowych kosztów. Jeśli interesuje Was też ten temat to można o tym poczytać na tej stronie https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... o-wynajmie
ODPOWIEDZ