Mieszkanie na wynajem

Domy, mieszkania, biura i inne lokale usługowe. Planujesz inwestycję w nieruchomość? Dowiedz się co i jak i skorzystaj z doświadczenia innych użytkowników!
Awatar użytkownika
Jagna-74
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2021, 22:12

Mieszkanie na wynajem

Post autor: Jagna-74 »

Hejka! Słuchajcie, szukam mieszkania na wynajem w Krakowie czy ktoś z Was jest może z tego pięknego miasta Kraka i może coś polecić? Na początku przyszłego roku planuję przeprowadzkę, ze względu na pracę. Nie potrzebuję luksusów, z tego względu, że będzie to mieszkanie tymczasowe, wystarczy mi kawalerka, oby tylko dobrze skomunikowana z centrum i w dość rozsądnej cenie. Możecie coś polecić?
AnnaJ

Re: Mieszkanie na wynajem

Post autor: AnnaJ »

Wynajem to dobry sposób na stworzenie dodatkowego źródła dochodu. Oczywiście musimy dobrze zastanowić się w jaki sposób to rozegramy ponieważ możliwości na rynku nieruchomości mamy wiele. Warto w pierwszej kolejności przeczytać najbardziej znane portale inwestycyjne w internecie. Z tego co ja się orientuję to wielu inwestorów wybiera takie opcje jak apartamenty inwestycyjne nad morzem - https://vacationinvestments.pl/apartame ... estycyjne/ ponieważ jest to bardzo rentowne. W tak atrakcyjnych turystycznie miejscach, ruch jest praktycznie przez cały rok (o sezonie nie wspominając). Z drugiej strony standard w jakim turyści chcą przebywać bardzo wzrósł przez ostatnie lata, dlatego warto to wykorzystać.
ODPOWIEDZ