Ocieplenie budynku - jakim materiałem?

Domy, mieszkania, biura i inne lokale usługowe. Planujesz inwestycję w nieruchomość? Dowiedz się co i jak i skorzystaj z doświadczenia innych użytkowników!
Rafi

Ocieplenie budynku - jakim materiałem?

Post autor: Rafi »

Czeka nas niedługo remont, mamy w planach między innymi zrobić ocieplenie naszego budynku. Zastanawiam się, jaki materiał będzie do tego najlepszy? Słyszałem, że najlepszą opcją jest styropian a w dobrej cenie można go kupić w hurtowni https://budmarzgierz.pl Czekam na Wasze opinie :)
Antonin 34

Re: Ocieplenie budynku - jakim materiałem?

Post autor: Antonin 34 »

Hej wszystkim! Planuję izolować moje ściany styropianem i potrzebuję odpowiednich kołków do mocowania https://kemplast.pl/kolki-do-styropianu. Jednak na rynku jest wiele różnych rodzajów kołków, i jestem lekko zagubiony. Jakie rodzaje kołków do styropianu polecacie? Czy jest coś, na co powinienem zwrócić szczególną uwagę przy wyborze? Z góry dziękuję za wasze rady!
marko

Re: Ocieplenie budynku - jakim materiałem?

Post autor: marko »

Moim zdaniem, to własnie styropian fasadowy z obecnej oferty hurtowni styro24 będzie strzałem w dziesiątkę. Mają szeroki asortyment, a wszystkie materiały budowlane są dobrej jakości - na pewno znajdziecie tutaj odpowiedni styropian pod ocieplenie.
ODPOWIEDZ