Remont domu za granicą

Domy, mieszkania, biura i inne lokale usługowe. Planujesz inwestycję w nieruchomość? Dowiedz się co i jak i skorzystaj z doświadczenia innych użytkowników!
Sonite

Remont domu za granicą

Post autor: Sonite »

Planujemy sporą inwestycję - remont starego domu, ale za granicami naszego kraju, niedaleko Frankfurtu, więc blisko granicy, dlatego jeśli chodzi o okna to od razu wiedziałam, że warto zamówić je http://holzfenster-auspolen.de (i niech Was link nie zmyli, to jest polski producent okien na rynek niemiecki).
hanna

Re: Remont domu za granicą

Post autor: hanna »

Szkoda, że nie produkuje dla Polaków. No, ale w Niemczech pewnie więcej zapłacą za takie okno, prawda? Ja sama również będę się musiała takimi rzeczami martwić. Wybraliśmy projekt i mamy działkę. Tu https://www.mgprojekt.com.pl/doskonaly-2-c możecie go zobaczyć. To nasz przyszły dom.

moduł zdalnego sterowania
mavile

Re: Remont domu za granicą

Post autor: mavile »

Oj, to musi kosztować. Jednak wiem, kto może Ci w razie czego uszczelnianie komina zrobić. To firma Frezowaniekominów.info. W dużej mierze znajdziecie tutaj właśnie speców, którzy nie wahają się jechać za granicę. Z tym, że wiadomo, że za przejazd musisz zapłacić, bo by im się nie kalkulowało przyjechać. Rozumiesz to mam nadzieję?
ODPOWIEDZ