Opinie Antykwariat Oto Książka 24 Jakub Wełnowski Tarnowskie Góry

Chcesz polecić innym jakąś firmę bądź produkt? Może potrzebna Ci opinia? Takie tematy poruszamy w tym wątku.
Ezaw

Opinie Antykwariat Oto Książka 24 Jakub Wełnowski Tarnowskie Góry

Post autor: Ezaw »

Cześć, czy macie jakieś opinie na temat firmy...
Ewelina

Re: Opinie Antykwariat Oto Książka 24 Jakub Wełnowski Tarnowskie Góry

Post autor: Ewelina »

Ostatnio sprzedawałam swoje książki i jestem bardzo zadowolona. Wszystko odbyło się online i bardzo szybko. Po książki przyjechał kurier na koszt antykwariatu. Wystarczył jeden dzień i pieniądze były jusz na moim koncie. Porównywałam oferty 5 antykwariatów online i oferta Antykwariatu Oto Książka 24 była najlepsza. Bardzo podoba mi się taka forma - szybko uczciwie i profesjonalnie. Polecam każdemu ten antykwariat. Lubię czytać i kupuje tez tutaj sporo tanich książek z darmOwa wysylka
Basia

Re: Opinie Antykwariat Oto Książka 24 Jakub Wełnowski Tarnowskie Góry

Post autor: Basia »

Znalazłam sporo ciekawych książek dotyczących ziołolecznictwa, niektóre to prawdziwe unikaty - długo szkalam tych książek i wreszcie trafiłam tanie książki w tej księgarni. Podoba mi się bardzo. Darmowa przesyłka i dostałam jeszcze książkę w prezencie. Szczerze polecam te firmę każdemu. Z pewnością znajdziecie tu tanie książki takie, jakich szukacie. Warto też pytać o rabaty lub gratisy przy większych zamówieniach, z pewnością Wam nie odmówią. Sympatyczni i uczciwi ludzie, którzy widać że robią to z pasją.
Tomek

Re: Opinie Antykwariat Oto Książka 24 Jakub Wełnowski Tarnowskie Góry

Post autor: Tomek »

Bardzo jestem zadowolony ze współpracy z tym antykwariatem online. Mają tanie książki, których stan jest naprawdę zaskakująco dobry (ja otrzymałem książki jak nowe). Darmowa przesyłka już od 50 zł. Hmm aż dziwi mnie ze są jeszcze takie sklepy online którym się to opłaca, gdzie w dobie hiperinflacji wszystko drożeje. I uwaga do zamówienia dostałem jeszcze gratis. Tylko kupować. To świetna strona z tanimi książkami do której nie raz będę wracać. Polecam wszystkim miłośnikom książek i komiksow
ODPOWIEDZ