Opinie o Airbrush Agencja Reklama

Chcesz polecić innym jakąś firmę bądź produkt? Może potrzebna Ci opinia? Takie tematy poruszamy w tym wątku.
Zofia

Opinie o Airbrush Agencja Reklama

Post autor: Zofia »

Cześć, czy wiecie jak pracuje się w firmie Airbrush Agencja Reklama? Macie jakieś doswiadczenia?

plecak wisport sparrow
katiaa

Re: Opinie o Airbrush Agencja Reklama

Post autor: katiaa »

I super. Ja teraz znalazłam zaś firmę Antare, która oferuje też świetne materiały reklamowe. Właśnie myślę nad tym czy nie zainwestować przykładowo w słupy reklamowe i w kilka innych rzeczy. W końcu cały czas trzeba pracować nad swoim wizerunkiem.
ogodi

Re: Opinie o Airbrush Agencja Reklama

Post autor: ogodi »

W zasadzie to ja nie wiem, jak wygląda taka reklama, ani co zrobić w kwestii odpowiedniego rozwiązania, ale mam nadzieję, że po prostu znajdę w sobie rozwiązania, które mi pomogą. Dlatego ustawa reklamowa to dla mnie ciekawa rzecz. Myślę, że warto będzie to po prostu powiedzieć, że to jest coś sensownego.
Sławomir

Re: Opinie o Airbrush Agencja Reklama

Post autor: Sławomir »

Moge Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://lkj.wroclaw.pl/odkryj-sposoby-s ... iebiorcow/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat skutecznej formy reklamy. W razie pytań, wszystkie informacje w tym temacie znajdziecie na stronie.

suplementu
ODPOWIEDZ