Opinie o Gabinet Ginekologiczno-Położniczy USG 4D Doppler dr n. med. Dariusz Daniluk

Chcesz polecić innym jakąś firmę bądź produkt? Może potrzebna Ci opinia? Takie tematy poruszamy w tym wątku.
amsot

Re: Opinie o Gabinet Ginekologiczno-Położniczy USG 4D Doppler dr n. med. Dariusz Daniluk

Post autor: amsot »

Jeśli Warszawa, to Multimed. Nie znam miejsca, w którym lepiej organizowanoby badanie USG. Dzwonisz, zazwyczaj wizyta po kilku/kilkunastu dniach. Jak powiesz, że pilne, to mogą przyśpieszyć, jeśli ktoś wypadnie z listy. Tam mają świetny sprzęt, wszystko wygląda na nowe. Wizyty na godzinę, bez opóźnień. Przygotowanie do badania - dzwonią, żeby o nim przypomnieć. I właśnie tak to powinno wyglądać. A jak wy to widzicie?
samanta

Re: Opinie o Gabinet Ginekologiczno-Położniczy USG 4D Doppler dr n. med. Dariusz Daniluk

Post autor: samanta »

Nie znam tego miejsca, ale USG 4D robiłam w Multimedzie. Niesamowity widok, bo jednak widzieć ziewającego maluszka, który znajduje się w brzuszku... niesamowite. Na mnie to zrobiło mega wrażenie. Poza tym opieka była taka, jak powinno to wyglądać. Nie czekałam nawet minuty. Weszłam, dostałam sugestie, podpowiedzi. Było naprawdę spoko. Oni wcześniej do mnie dzwonili, żeby powiedzieć, jak się przygotować. Jeśli zastanawiacie się nad 4D, to polecam.
ODPOWIEDZ