Opinie o Prolicht Reklama Sp. z o.o.

Chcesz polecić innym jakąś firmę bądź produkt? Może potrzebna Ci opinia? Takie tematy poruszamy w tym wątku.
Jacenty

Opinie o Prolicht Reklama Sp. z o.o.

Post autor: Jacenty »

Porządna firma, bardzo sie rozwija, można zdobyć duże doświadczenie zawodowe jeżeli komuś zależy na tym.
Sławomir

Re: Opinie o Prolicht Reklama Sp. z o.o.

Post autor: Sławomir »

Zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę https://tp.com.pl/artykul/wlasna-firma- ... usz/666230 , gdzie dowiecie się dlaczego warto skorzystać z usług agencji interaktywnej i jakie to może dać efekty. Sam zdecydowałem się na taki krok i jestem bardzo zadowolony z wyboru.
fasnka

Re: Opinie o Prolicht Reklama Sp. z o.o.

Post autor: fasnka »

Mój szef chce rozpromować firmę, sprawdzając sobie niektóre elementy i tak wskazuje, że może dobrym konceptem będzie kalendarz trójdzielny , ale na rok 2023 . Moim zdaniem powinien już, bo mamy ponad połowę roku, inwestować w coś na 2024… A wy co sądzicie ogólnie? Mylę się?
kelly88

Re: Opinie o Prolicht Reklama Sp. z o.o.

Post autor: kelly88 »

A czy przykładowo o firmie https://all4comms.com/services/content-marketing/ też jesteście w stanie coś mi napisać? Bo jak chodzi o mnie, to póki co to jestem zainteresowana najbardziej ich usługami. Co możecie zatem możecie mi napisać? Czy faktycznie są tacy profesjonalni i niezawodni?
lunaa8

Re: Opinie o Prolicht Reklama Sp. z o.o.

Post autor: lunaa8 »

Jest wiele opcji na to, aby skutecznie się reklamować. Także wszystko zależy od was - co was interesuje? Nad czym chcecie popracować. Tutaj https://antare.pl/uslugi/litery-przestrzenne możecie przykładowo zamówić przestrzenne litery, jak i ścianki wystawiennicze, kasetony itd.
ODPOWIEDZ