dekoracje w kuchni

Porady nie tylko prawne, ale przede wszystkim dotyczące codziennych spraw. Nie martw się, pomożemy Ci znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Ryta64
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2022, 1:28

dekoracje w kuchni

Post autor: Ryta64 »

Hejka kochani, co sądzicie o dekoracjach w kuchni? Czy uważacie, że one są w ogóle potrzebne? Mnie bardzo podobają się na przykład obrazy do kuchni, które oczywiście tematyką nawiązują do pomieszczenia. Planuję sobie takie obrazy zamówić, polecacie jakieś ciekawe sklepy internetowe z podobnymi dekoracjami ściennymi? Chętnie przejrzę sobie różne oferty, dziękuję!

komunikat aplikacja google play została zatrzymana
oright

Re: dekoracje w kuchni

Post autor: oright »

U mnie naprawdę problemem może być nawet sprawdzenie czegoś takiego jak nurt w malarstwie , bo się na tym nie znam, a wiem, że warto, jeśli chce się mieć dobrze ogarnięte możliwości. I dla mnie to ważne, by szukać tego, co mi odpowiada.
askaa

Re: dekoracje w kuchni

Post autor: askaa »

Jesli Wam powiem, że będę malować i farba dulux white będzie moim wyborem, to co powiecie? Ciekawią mnie opinie, bo choć sama próbuję, to jednak wiem, że im więcej osób, opinii, tym będzie po prostu lepiej. Dlatego warto mi to powiedzieć, jestem ciekawa, jak to ma wyglądać.
Barbara53

Re: dekoracje w kuchni

Post autor: Barbara53 »

Cześć! Zastanawiam się, czy wybrać gotowe firany na taśmie https://firanybachowice.pl/13-firany czy może jednak te na przelotkach? Jakie są Wasze preferencje i dlaczego?
ODPOWIEDZ