jaka apteka jest tania?

Porady nie tylko prawne, ale przede wszystkim dotyczące codziennych spraw. Nie martw się, pomożemy Ci znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
memaaa

jaka apteka jest tania?

Post autor: memaaa »

jaka apteka stacjonarna jest tania i ma duzy wybór?? Jak to u was wygląda? kupujecie wciąż w tym samym miejscu, jak kształtują się ceny? zauważyliście jakieś podwyżki?
Oleńka

Re: jaka apteka jest tania?

Post autor: Oleńka »

Ja powiem tak, w każdym większym mieście jest apteka DOZ, a ja porównałam sobie ceny w różnych miejscach i oni naprawdę wychodzą zdecydowanie najtaniej - jeśli chodzi o ceny leków czy suplementów.
margarita

Re: jaka apteka jest tania?

Post autor: margarita »

Ja kupuję ostatnio tylko w dozie, mam wrażenie, że jako jedyna apteka nie podnieśli w ostatnim czasie cen. A wszędzie wszystko drożeje, więc każda oszczędność się liczy
memaaa

Re: jaka apteka jest tania?

Post autor: memaaa »

z waszego polecenia poszłam do dozu, pozytywnie mnie ceny zaskoczyły, nawet rodziców przekonałam do zmiany apteki, teraz też tam kupuja i są zadowoleni z oszczędności
aavocado

Re: jaka apteka jest tania?

Post autor: aavocado »

Rzeczywiście w porównaniu z innymi doz jest całkiem tanią apteką. Chyba w ostatnim czasie nie podnieśli cen jak inni. Super, wszystko wszędzie drożeje, dobrze, że chociaż za podstawowe i ważne rzeczy jak leki nie musimy przepłacać
Lilka

Re: jaka apteka jest tania?

Post autor: Lilka »

No dokładnie, doz jest jeszcze taką apteką, gdzie można kupić taniej leki, bo gdzie indziej taka drożyzna, że szkoda gadać. Czasami jestem w szoku, jakie różnice w cenach są.
Gość

Re: jaka apteka jest tania?

Post autor: Gość »

No i tak patrząc na to co pisałyście i co teraz jest, to w doz cały czas mają takie dobre ceny, dlatego bardzo fajnie, że można jeszcze gdzieś zaoszczędzić, oby jak najdłużej.
rolly88

Re: jaka apteka jest tania?

Post autor: rolly88 »

A czy wiecie - jakie produkty proponowane są przez gmp laboratorium ? Dlaczego warto po nie sięgnąć? Ja dotychczas nie orientowałam się w tej kwestii, ale ostatnio wpadłam na pewien artykuł, który mnie uświadomił co do jakości - takich produktów. Myślę, że leki, czy inne produkty warto szukać takie, które spełniają wymogi GMP.
ODPOWIEDZ