jaki fotelik samochodowy?

Porady nie tylko prawne, ale przede wszystkim dotyczące codziennych spraw. Nie martw się, pomożemy Ci znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Siemowit78
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2023, 12:59

jaki fotelik samochodowy?

Post autor: Siemowit78 »

Cześć wszystkim! Przejdę od razu do rzeczy, a mianowicie szukam porady dotyczącej wyboru fotelika samochodowego. Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc. Przeglądałem już wiele produktów, ale fotelik samochodowy Britax Romer wydaje się być najlepszym wyborem. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, dlaczego warto wybrać ten model? Polecacie może jakieś inne? ;)
Mośka

Re: jaki fotelik samochodowy?

Post autor: Mośka »

Jeżeli szukacie idealnego fotelika na rower dla swojego dziecka to koniecznie sprawdźcie na cała ofertę sklepu https://rowery-colex.pl/100-foteliki to sklep gdzie znajdziecie wiele dobrej jakości akcesoriów na rower. Polecam serdecznie
marina

Re: jaki fotelik samochodowy?

Post autor: marina »

Dla starszaków z tego co widzialam to polecane są dosc mocno te pasy smart kid belt, czytalam, ze maja wszystkie odpowiednie testy i certyfikaty, jesli ktoś rozwaza, to arto wziac pod uwage
Walentina

Re: jaki fotelik samochodowy?

Post autor: Walentina »

Nasza córeczka jest już na tyle duża więc zamiast jeździć w foteliku , zakupiliśmy pasy SKB teraz jeździ bezpiecznie i wygodnie . Pasy zajmują bardo mało miejsca wiec bez problemu noszę je w torebce .
ODPOWIEDZ