kredyt we Frankach

Porady nie tylko prawne, ale przede wszystkim dotyczące codziennych spraw. Nie martw się, pomożemy Ci znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Oksana
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2021, 5:16

kredyt we Frankach

Post autor: Oksana »

Jeśli ktoś z Was wpakował się w kredyt we Frankach, to polecam Wam zawalczyć o zwrot nadpłaty takiego kredytu. Naprawdę warto coś takiego przemyśleć. Poczujecie ulgę i odzyskacie trochę spokoju w życiu.
ulkaa

Re: kredyt we Frankach

Post autor: ulkaa »

Jak dotąd było widać, co się działo z kredytami w tej walucie, to świadczy o tym jak trzeba być ostrożnym. Dlatego tutaj https://twoja-hipoteka.pl/oferta/kredyty-hipoteczne/ jakby co możecie też skonsultować się z ekspertem finansowym, który was może nakierować też na różne fajne rozwiązania kredytowe.
Edek

Re: kredyt we Frankach

Post autor: Edek »

Wiele osób zastanawia się, czy program Bezpieczny Kredyt 2% będzie nadal dostępny w 2024 roku. Chociaż obecnie nie ma pewności co do przyszłości tego programu, regularne aktualizacje i informacje można znaleźć pod adresem https://www.czecho.pl/wiadomosci/42297- ... -2024-roku i te informacje są ważne dla osób, które planują swoje przyszłe zobowiązania finansowe.
ODPOWIEDZ