Pomysł na prezent świąteczny

Porady nie tylko prawne, ale przede wszystkim dotyczące codziennych spraw. Nie martw się, pomożemy Ci znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Betina-85
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2021, 2:52

Pomysł na prezent świąteczny

Post autor: Betina-85 »

Totalnie nie mam pomysł na prezent gwiazdkowy dla mojej siostry, możecie coś doradzić, podpowiedzieć? Co warto jej kupić? Nie chcę kolejnych kosmetyków, siostra interesuje się podróżami, wiem, że jest to jej ogromna pasja. I zastanawiam się, czy nie kupić jej czegoś w tym stylu, może jakaś wycieczka jednodniowa albo voucher wycieczkowy - wiem, że biuro podróży Bak-Travel ma takie w ofercie.
karola

Re: Pomysł na prezent świąteczny

Post autor: karola »

Może wyjazd do spa? Moja przyjaciółka dała mi taki prezent i naprawdę jestem z niego zadowolona. W spa już z nią byłam, ona wybrała ośrodek Zalesie Mazury Active Spa, który obie znamy i uwielbiamy. Zwykle przyjeżdżamy tam na wakacje całymi rodzinami, z dziećmi, bo ich oferta dla dzieci jest ogromna. W tym ośrodku, oprócz basenu, spa, sali do ćwiczeń, itp., jest także Bajkolandia, sale di place zabaw dla dzieci z animatorami i ciekawe zajęcia dla całe rodziny.
ODPOWIEDZ