praca za granicą?

Porady nie tylko prawne, ale przede wszystkim dotyczące codziennych spraw. Nie martw się, pomożemy Ci znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
józefat76
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2022, 2:58

praca za granicą?

Post autor: józefat76 »

Kto z was miał okazję nawet przez jakiś krótki czas pracować za granicą? Mnie ostatnio dopadły takie przemyślenia, że może warto by było spróbować, a nuż okaże się że się tam lepiej odnajdę niż w naszym kraju. Pytanie tylko, gdzie szukać ofert. Sądzicie, że agencje pracy za granicą to dobry pomysł? Potrzebuję opinii, żeby się upewnić co i jak, więc dajcie znać ;)
Vladmed

Re: praca za granicą?

Post autor: Vladmed »

Miałem okazję pracować za granicą przez krótki czas i to była cenna doświadczenie. Co do agencji pracy za granicą, to zależy od konkretnej agencji - niektóre są solidne, ale trzeba być ostrożnym. Warto też rozważyć samodzielne poszukiwanie ofert pracy za granicą na stronach internetowych lub portalach z ogłoszeniami. To zależy od twoich preferencji i umiejętności. Znalazłem pracę w Norwegii za pośrednictwem portalu https://www.praca.pl/norwegia.html
Przed podróżą do Norwegii polecam wziąć więcej witamin, zwłaszcza witaminy D!
terreeeni

Re: praca za granicą?

Post autor: terreeeni »

Jestem osobą, która naprawdę sporo myśli, planuje, zanim podejmie działanie, stąd po prostu zerkam sobie dziś na to, co może mi powiedzieć na przykład sama firma odnośnie proponowanego zatrudnienia. I jak na razie sprawdzam sobie coś takiego https://primenews.pl/kalkulator-urlopu/ . To dla mnie naprawdę ma sens.
Złotnik

Re: praca za granicą?

Post autor: Złotnik »

Współpraca z nami to nie tylko dostęp do szerokiej bazy kandydatów, ale także możliwość skorzystania z głębokiej wiedzy i doświadczenia naszych konsultantów. Na https://leasingteam.pl/ znajdziesz informacje na temat tego, jak możemy wspierać Twój biznes w różnych aspektach zarządzania zasobami ludzkimi, od rekrutacji po rozwój kompetencji pracowników.
ODPOWIEDZ