zabawki dla dzieci

Porady nie tylko prawne, ale przede wszystkim dotyczące codziennych spraw. Nie martw się, pomożemy Ci znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
bartłomieja_71
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2021, 4:59

zabawki dla dzieci

Post autor: bartłomieja_71 »

Cześć kochani, jakie zabawki dla dzieci kupujecie swoim pociechom? U mnie największą furorę robią jeździki, ale staram się też kupować maty edukacyjne i tego typu zabawki żeby stymulować dziecko i powiem wam, że widzę naprawdę fajne efekty. Też sądzicie że taka praca z dzieckiem od najmłodszych lat jest potrzebna? Moim zdaniem nikt nie powinien mieć wątpliwości :P
MonikaFrątczak

Re: zabawki dla dzieci

Post autor: MonikaFrątczak »

Szczerze powiedziawszy to widzę od kilku lat bardzo niepokojący trend. Wielu rodziców zdecydowanie zbyt wcześnie daje swoim dzieciom dostęp do elektroniki. To co ma służyć rozrywce bądź też nauce, bardzo szybko staje się uzależnieniem. Dlatego wszystko trzeba planować z głową. Jeśli chodzi o prezenty jakie będą miały bezpośredni wpływ na rozwój intelektualny naszego dziecka, to warto wymienić książki do czytania dla dzieci . Takie wydawnictwa jak - https://czytamsobie.pl/ksiazki-do-nauki-czytania mogą pochwalić się bardzo wysoką skutecznością nauczania. Wszystko za sprawą wykorzystania specjalistycznej wiedzy z zakresu psychologii podczas tworzenia swoich produktów.
Jacek

Re: zabawki dla dzieci

Post autor: Jacek »

Zgadzam się - obecnie spotykam dwuletnie dzieci wpatrzone w ekran komórki lub tabletu. Uważam, że warto zapoznawać maluchy z technologią, ponieważ jest ona nieodłączną częścią współczesnego świata, jednak we wszystkim potrzebny jest umiar. Dla 7-latków normalne jest nagrywanie głupich filmików na social media, natomiast układanie klocków lub bawienie się lalkami to "wstyd". Mam wrażenie, że dzieci się okropnie zmieniły, a może po prostu zmienił się schemat ich wychowywania (niestety). Ja mam w domu roczniaka, ale mam nadzieję, że uda mi się uniknąć takich błędów rodzicielskich. Jeśli ktoś poszukuję fajnych produktów za okazyjne kwoty, to polecam zajrzeć na https://zabawkaiwyprawka.pl/zabawki
artur851

Re: zabawki dla dzieci

Post autor: artur851 »

Dzisiejsza moda i wygoda rodziców sprawia że dzieci zbyt dużo czasu spędzają na telefonie czy tablecie. Zapominają również o prawidłowym rozwoju swojego dziecka, każdy z nas wspominając swoje dzieciństwo inaczej dorastał i dużo milej wspomina czasy dzieciństwa. Bardzo ważnym w rozwoju dziecka jest wybór zabawek odpowiednich do wieku dziecka. Zabawki dla dziewczynek 9 lat różnią się od zabawek dla młodszych czy starszych dzieci. Polecam osobiście sklep z zabawkami dobrezabawki.com odpowiednio i skrupulatnie stworzona lista zabawek z dokładnym opisem ułatwi rodzicom zakup tej odpowiedniej dla swojej pociechy.
ODPOWIEDZ